توسعه بخش دسته ها در ووکامرس با enhanced category pages

[ad_1]

توسعه دسته ها در ووکامرس

درود بر شما؛
در فروشگاه های بزرگ اینترنتی برند های بزرگی وجود دارند که گاهی کاملا معروف و شناخته شده هستند و گاهی هم ممکن است کاملا گمنام باشند. در این میان فروشگاه ها برای هر یک از برند ها دسته بندی هایی را تعریف میکنند.برای مثال برند همیار وردپرس.حال به تازگی این وب سایت ها و فروشگاه ها در صفحه دسته بندی محصولات برای هر یک از برند ها اطلاعاتی معرفی گونه ارائه میدهند و پس از توضیحات برند و معرفی آن محصولاتش را معرفی میکنند.اما روش این کار چیست؟ در ادامه همراه من باشید تا نحوه توسعه دسته ها در ووکامرس را بررسی کنیم.

توسعه دسته ها در ووکامرس با enhanced category pages

افزونه enhanced category pages به شما مدیران فروشگاه ها این اجازه را میدهد تا بتوانید به راحتی در مورد دسته بندی های محصولات توضیحاتی ارائه کنید و در واقع به توسعه دسته ها در ووکامرس بپردازید. مثلا یک برند تازه معرفی شده را در فروشگاه خود آورده اید و میخواهید به مشتریان خود معرفی کنید میتوانید این افزونه را نصب نموده و در مورد آن برند اطلاعاتی بدهید تصویر برند را قرار دهید و ویژگی های آن را شرح دهید.

شروع تنظیمات افزونه

خب برای شروع افزونه را در وب سایت خود در بخش افزونه ها نصب و فعال سازی نمائید.سپس برای درست کردن اطلاعات دسته بندی و برند مورد نظر وارد بخش دسته بندی محصولات شوید که به صورت تصویر زیر است و برای ویرایش اطلاعات یک دسته بندی روی گزینه Enhanced Edit کلیک نمائید.

enhance edit-توسعه دسته ها در ووکامرس
پس از باز شدن این بخش وارد صفحه زیر میشوید که ویرایشگری همانند وردپرس دارد و همانطور که در تصویر مشخص شده است میتوانید اطلاعات مورد نظر خود را در مورد آن دسته بندی در بخش های مشخص شده وارد نمائید اطلاعاتی نظیر نام دسته و توضیحات دسته و برند مورد نظر و در نهایت تصویر آن. و با این عمل توسعه دسته ها در ووکامرس را داشته باشید.

enter information-توسعه دسته ها در ووکامرس
پس از تکمیل بخش های گفته شده نتیجه کار به صورت زیر خواهد بود:

result- توسعه دسته ها در ووکامرس
همانطور که میبینید ابتدا توضیحات دسته بندی قرار دارد و سپس اطلاعات و محصولات آن دسته نمایش داده شده است و توانستیم امکان توسعه دسته ها در ووکامرس را ایجاد کنیم. در نهایت در مورد ویژگی های این افزونه صحبت میکنیم که به ترتیب زیر است:

  • همگام سازی شده با دسته بندی های ووکامرس
  • همگام سازی شده با دسته بندی های وردپرس
  • همگام سازی شده با افزونه ویژوال کامپوزر
  • افزودن اطلاعات کامل برند در صفحه ویرایش
  • و…

تمامی موارد بالا ویژگی هایی است که میتوان برای این افزونه کاربردی برشمرد.

موفق باشید

دانلود افزونه enhanced category pages

دانلود صفحه افزونه

[ad_2]

منبع : همیار وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همیار وردپرس مراجعه نمایید