تغییر ظاهر پنل مدیریت وردپرس با Blue Admin

[ad_1]

تغییر ظاهر پنل مدیریت وردپرس با Blue AdminReviewed by فاطمه on Aug 16Rating: 1.5تغییر ظاهر پنل مدیریت وردپرس با Blue Admin با معرفی این افزونه که امروز برای شما کاربران همیشگی میهن وردپرس میکنم شما به راحتی میتوانید ظاهر پنل مدیریت وردپرس خود را از حالت پیش فرض تغییر دهید.

تغییر ظاهر پنل مدیریت وردپرس

امروزه سلیقه ها متفاوت شده است و یکسری افراد علاوه بر ظاهر سایت، ظاهر پنل مدیریت وردپرس هم براشون حائز اهمیت است و از ظاهر پیش فرض پنل مدیریت وردپرس خسته شده اند، این آموزش برای آن دسته از افراد میباشد با معرفی این افزونه که امروز برای شما کاربران همیشگی میهن وردپرس میکنم شما به راحتی و با یک کلیک میتوانید ظاهر پنل مدیریت وردپرس خود را از حالت پیش فرض تغییر دهید.

افزونه Blue Admin یک افزونه رایگان کم حجم و کاربردی آسان است که با وردپرس فارسی از میان دیگر افزونه های تغییر ظاهر پنل مدیریت وردپرس سازگازتر است و پنل مدیریت را بهم نمیریزد.

ویژگی های افزونه Blue Admin

  • طراحی شفاف و واضح پنل مدیریت وردپرس
  • دارای مجموعه رنگهای مختلف
  • سفارشی سازی صفحه ورود به وردپرس
  • امکان ایجاد منو در منو ادمین وردپرس
  • سازگاری با همه زبان ها
  • سازگاری افزونه با نسخه ۳٫۳  وردپرس به بالا

کار با افزونه Blue Admin

در ابتدا افزونه را نصب و فعالسازی کنید پس از فعال سازی بلافاصله ظاهر پنل مدیریت وردپرس شما مانند تصویر زیر نمایان میشود.

همانطور که در بالا مشاهده میکنید گزینه Blue Admin به منوهای وردپرس اضافه شده است روی آن کلیک کنید و وارد بخش صفحه تنظیمات افزونه شوید.

سه آیتم را مشاهده می کنید، در مرحله اول امکانات اضافی را فعال کنید سپس خواهید دید که سه بخش به داشبورد افزونه اضافه می شود، در تب color schemes میتوانید رنگ های شاخص و پیش فرض دلخواه خود را تغییر دهید، در تب Login page میتوانید تصویر مورد نظر خود را در صفحه لاگین وردپرس قرار دهید، و در تب custom adminbar menus یک بخش در قسمت نمایش/فهرست ها به منو فهرست اضافه میشود و میتوانید در اینجا منویی جدید به نوار ادمین پنل مدیریت وردپرس خود اضافه کنید.

اکنون به بخش نمایش/فهرستها بروید و یک فهرست جدید به نام test menu ایجاد کنید، در پایین در بخش تنظیمات فهرست تیک عبارت Blue Admin: Adminbar Menu را بزنید و در سمت راست بخش پیوند های دلخواه مانند تصویر زیر جاهای خالی را پر کنید و در آخر روی ذخیره تغییرات بزنید.

اکنون مشاهده خواهید کرد در پنل مدیریت در نوار ادمین منو test menu اضافه شده است، حال از ظاهر جدید پنل خود لذت ببرید.

موفق و پیروز باشید.

 

 

[ad_2]

منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید