تعداد کاربران اینستاگرام از مرز ۵۰۰ میلیون نفر گذشت

به گزارش جام جم کلیک ، البته این آمار مشخص نمی کند که چه تعداد از این افراد هر روز در اینستاگرام فعال هستند، اما باید پذیرفت که این آمار به اندازه کافی چشمگیر است. اینستاگرام ادعا می کند که در حال حاضر ۳۰۰ میلیون کاربر هر روز از این سرویس استفاده می کنند.

این دستاوردی بزرگ و قابل توجه برای این شبکه اجتماعی است که توانسته در طول چند سال اخیر تا این اندازه رشد کند، بخصوص از زمانی که به تملک فیسبوک در آمد. اینستاگرام بدون شک راه موفقیت فیسبوک را ادامه می دهد و در آینده رکورد یک میلیارد کاربر در ماه را کسب خواهد کرد.

تعداد کاربران اینستاگرام در سراسر جهان در طول دو سال اخیر دو برابر شده است. تعداد کاربران این سرویس در ماه سپتامبر سال گذشته به ۴۰۰ میلیون نفر رسیده بود. اینستاگرام تعداد کاربران خود را از ۳۰۰ میلیون نفر در دسامبر ۲۰۱۴ در مدت ۹ ماه به ۴۰۰ میلیون نفر رساند.

اینستاگرام اعلام کرده که در یک روز عادی که ۳۰۰ میلیون نفر آنلاین هستند بیش از ۹۵ میلیون عکس به اشتراک گذاشته می شود و برای حدود ۴٫۳ میلیارد عکس و ویدیو لایک زده می شود.

لازم به ذکر نیست که اینستاگرام به جذب کاربران بیشتر ادامه می دهد. فیسبوک و واتس اپ، که به فیسبوک تعلق دارد، در حال حاضر یک میلیارد کاربر دارند. اینستاگرام برای رسیدن به این رکورد فقط زمان نیاز دارد.

منبع: تک شات

منبع دریافت خبر : کلیک جام جم

لینک منبع