تصویر گلکسی نوت ۸ در رنگ آبی تیره فاش شد

پس از انتشار تصاویری از مدل مشکی گلکسی نوت ۸، حالا افشاگر معروف خبرهای فناوری، ایوان بلس، عکسی از مدل آبی این محصول را در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرده است. باید اشاره کنیم که نام دقیق رنگ این مدل Deep Sea Blue اعلام شده است.

نمای جلوی این مدل خوب به‌نظر می‌رسد؛ اما مسلما نمای پشتی این محصول قابل توجه‌تر خواهد بود. همچنین قلم اس‌پن در این مدل همرنگ دستگاه شده است. امیدواریم که در آینده نمایی از بخش پشتی مدل آبی تیره‌ی نوت ۸ را به همراه پوشش شیشه‌ای مشاهده کنیم. با توجه به حاشیه‌های بسیار باریک پنل جلویی فبلت نوت ۸، نمی‌توان فقط بر اساس فریم فلزی این محصول با قاطعیت در مورد آن نظر داد.

یک نکته با توجه به عکس جدید نوت ۸ مشخص است؛ قطعا رنگ آبی جدید در نظر گرفته شده برای این محصول یک رنگ متفاوت نسبت به آبی مرجانی است و بنابراین احتمال دارد هفته‌ی آینده، این دستگاه در این رنگ جدید نیز معرفی شود. امیدواریم در واقعیت سامسونگ گوشی هوشمند نوت ۸ را در این رنگ جدید نیز روانه‌ی بازار کند.

نظر شما در مورد رنگ آبی تیره‌ی جدید گلکسی نوت ۸ چیست؟ آیا شما این رنگ را به رنگ آبی مرجانی گلکسی نوت ۷ ترجیح می‌دهید یا خیر؟

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با گلکسی نوت ۸ به این صفحه مراجعه کنید.

منبع: زومیت