تصویر منتسب به پنل پشتی شیائومی می میکس 2 فاش شد

یک تصویر مربوط به گوشی هوشمند شیائومی می میکس ۲ در شبکه‌ی اجتماعی ویبو منتشر شده است که پنل پشتی این محصول را نشان می‌دهد. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید؛ بدنه‌ی پشتی می میکس ۲ سفید رنگ است که به‌نظر می‌رسد این محصول یک مدل اولیه از می میکس ۲ است و رنگ سفید آن نیز نشان‌دهنده‌ی هیچ‌کدام از رنگ‌های رسمی مورد استفاده برای این محصول نخواهد بود.

mi mix 2 back panel

شیائومی می میکس ۲ به درگاه USB نوع سی و یک اسپیکر دوگانه مجهز شده است. در قسمت بالای این محصول نیز یک ماژول دوربین و یک فلاش دوگانه قرار دارند. حسگر اثر انگشت این فبلت نیز مانند نسخه‌ی اول آن دقیقا در زیر دوربین قرار دارد. Mi Mix 2 در این تصویر  دارای لبه‌های گِرد است که میزان آن نسبت به تصاویر فاش شده‌ی قبلی بیشتر است.

مقاله‌ی مرتبط:

شیائومی می میکس ۲ هم‌اکنون تاییدیه‌ی 3C ( یکی از آخرین تاییده‌های کیفی محصولات قبل از عرضه) را از کشور چین دریافت کرده است که نشان می‌دهد شیائومی در آینده‌ی نزدیک این محصول را معرفی خواهد کرد. طبق آخرین اطلاعات موجود؛ می میکس ۲ با صفحه‌نمایش ۶ اینچی عرضه خواهد شد و در مقایسه با می میکس اندازه‌ی کوچک‌تری خواهد داشت. انتظار می‌رود این محصول همراه با چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ و ۶ یا ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم معرفی شود. می میکس ۲ در چند نسخه معرفی خواهد شد که پیش‌بینی می‌شود گران‌ترین نسخه‌ی آن دارای ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی باشد.

در حال حاضر تاریخ دقیق عرضه‌ی می میکس ۲ مشخص نیست ولی انتظار می‌رود که شیائومی در سه‌ماهه‌ی منتهی به سال ۲۰۱۸ این محصول را معرفی کند. عرضه‌ی جهانی فبلت جدید شیائومی نیز موضوعی است که نمی‌توان با قطعیت راجع به آن صحبت کرد؛ اما چین و برخی کشورهای آسیایی میزبان فبلت جدید بدون‌حاشیه‌ی شیائومی خواهند بود.

نظر شما درباره این تصویر و شیائومی می میکس ۲ چیست؟

منبع: زومیت