تصویر رسمی گلکسی اس ۸ اکتیو در آمازون فاش شد

گلکسی اس ۸ اکتیو، احتمالاً به عنوان یک گوشی انحصاری توسط AT&T در ایالات متحده عرضه خواهد شد. با اینکه مدتی است شایعات مختلفی پیرامون عرضه نسخه مقاوم‎ گلکسی اس ۸ توسط سامسونگ وجود دارد، این سازنده‌ی کره‎ای یا اپراتور AT&T جزئیات چندانی را پیرامون آن ارائه نمی‌دهند. به همین جهت، هم‎چنان بسیاری منتظر هستند تا شرکت سامسونگ از نسخه جان‌سخت‎ گلکسی اس ۸ اکتیو رونمایی کند.

خبر خوب آن است که احتمالاً زمان عرضه‌ی گلکسی اس ۸ اکتیو بسیار نزدیک خواهد بود؛ زیرا این گوشی در وب‌سایت آمازون فاش شده است. تصویر رندر منتشر شده از گلکسی اس ۸ اکتیو توسط OMOTON، یک شرکت فروشنده لوازم جانبی برای گوشی‌های هوشمند، طراحی گوشی جان‌سخت جدید سامسونگ را به نمایش می‌گذارد.

آنچه که از این تصویر رسمی مشاهده می‌شود، با شایعات قبلی هم‏خوانی دارد. به همین جهت و با توجه به تصویر رندر منتشر شده از گلکسی اس۸ اکتیو به‌عنوان نسخه‌ی مقاوم پرچم‎دار ۲۰۱۷ سامسونگ، این گوشی از همان طراحی بدون حاشیه‌ی گلکسی اس ۸ برخوردار است و البته به‌جای نمایشگری با لبه‌های خمیده، از یک نمایشگر مسطح بهره می‌برد، همین موضوع باعث می‎شود تا حاشیه‌های بیشتری در اطراف صفحه‎نمایش گلکسی اس ۸ اکتیو وجود داشته باشد.

محافظ نمایشگری که برای گوشی گلکسی اس ۸ اکتیو فاش شده است، ۷.۹۹ دلار قیمت دارد و در تاریخ ۱۰ مرداد برای خرید در دسترس قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه فاصله‌ی زیادی تا زمان فروش این محافظ نمایشگر نداریم، ممکن است گلکسی اس ۸ اکتیو طی چند روز آینده به‌صورت رسمی معرفی و عرضه شود.

گلکسی اس ۸ اکتیو مانند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس با تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام راهی بازار خواهد شد تا قدر‎تمندترین گوشی مقاوم سامسونگ لقب بگیرد. سامسونگ، احتمالاً گوشی گلکسی اس ۸ اکتیو را با بدنه‌‌ای مقاوم در برابر آب و ضربه و با قیمتی بیشتر از ۷۰۰ دلار عرضه خواهد کرد.

منبع: زومیت