تصویری از پنل منتسب به گلکسی نوت ۸ در کنار آیفون ۸ فاش شد

با توجه به اینکه گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ پلاس سامسونگ از یک نمایگشر ۶.۲ اینچی بهره می‌برد، انتظار داریم که گلکسی نوت ۸ به صفحه‌نمایشی بزرگ‌تر نسبت به اس ۸ پلاس مجهز شود. بر همین اساس گفته می‌شود فبلت مورد انتظار نوت ۸ از یک نمایشگر ۶.۳ اینچی یا ۶.۴ اینچی بهره خواهد برد که نسبت به نمایشگر مدل‌های قبلی گوشی‌های سری گلکسی نوت، بزرگ‌تر است؛ البته طراحی بدون حاشیه‌ی این گوشی باعث خواهد شد تا ابعاد آن در حد و اندازه‌ی معقولی باقی بماند.

مقاله‌های مرتبط:

حال اگر می‌خواهید یک نمای کلی از ابعاد گلکسی نوت ۸ به‌دست آورید بد نیست به تصویری که به‌تازگی در شبکه‌ی اجتماعی چینی ویبو منتشر شده است، نگاهی داشته باشید. این تصویر توسط حساب کاربری ‌Android Soul منتشر شده است و پنل نمایشگر گلکسی نوت ۸ را در کنار یک مدل از آیفون ۸ به ما نشان می‌دهد. ما دقیقا نمی‌دانیم که این تصاویر تا چه حد به واقعیت نزدیک هستند، اما اگر ابعاد آن‌ها درست باشد، می‌توان یک دید مناسب از میزان بزرگی گوشی هوشمند گلکسی نوت ۸ در ذهن تصور کرد.

بر اساس آنچه در شایعات اعلام شده است، نمایشگر گوشی هوشمند آیفون ۸ اپل ابعادی بین نمایشگر آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس خواهد داشت. به همین دلیل گفته می‌شود آیفون ۷ اس، آیفون ۸ و آیفون ۷ اس پلاس به ترتیب به نمایشگرهایی به ابعاد ۴.۷ اینچ، ۵ اینچ و ۵.۵ اینچ مجهز خواهند شد. اگر این شایعات واقعیت داشته باشند، در این شرایط نمایشگر فبلت گلکسی نوت ۸ بین ۱.۳ تا ۱.۴ اینچ از نمایشگر گوشی آیفون ۸ بزرگ‌تر خواهد بود. این پیش‌بینی همچنین با تصویری که در کاور مطلب مشاهده می‌کنید، همخوانی دارد؛ زیرا نمایشگر نوت ۸ در این عکس از نمایشگر آیفون ۸ بزرگ‌تر است.

در نهایت باید اشاره کنیم هنوز مشخص نیست که جزئیات اعلام شده در این خبر حتما با مدل نهایی دو گوشی آیفون ۸ و گلکسی نوت ۸ مطابقت داشته باشد؛ اما در هرحال این خبر نیز با سایر شایعات و خبرهایی که در چند وقت اخیر از این دو محصول منتشر شده مطابقت دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با پرچم‌داران جدید سامسونگ و اپل به صفحه‌ی گوشی‌های گلکسی نوت ۸ و آیفون ۸ مراجعه کنید.

منبع: زومیت