تصاویر رندر و قیمت وان پلاس ۶ در آمازون آلمان رویت شد

کمپانی وان‌پلاس درنظر دارد در مراسمی اختصاصی در روز ۱۶ می (۲۶ اردیبهشت) از وان‌پلاس ۶، جدیدترین گوشی هوشمند پرچمدار خود رونمایی کند. با این حال،‌ تنها چند روز مانده تا معرفی رسمی این گوشی، تصاویر رندر و قیمت آن در وب‌سایت آمازون آلمان رویت شد. آمازون در حال حاضر اطلاعات مربوط به وان‌پلاس ۶ را از وب‌سایت خود برداشته است؛ اما کاربران پیش از آن موفق شدند تصاویر لو رفته‌ی این گوشی را به همراه قیمت و برخی از جزئیات آن ثبت کنند. ‌آن‌طور که در صفحه‌ی مشخصات این گوشی آمد، وان‌پلاس ۶ در دو مدل با حافظه‌ی ذخیره‌سازی ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت عرضه خواهد شد. مدل اول ۵۱۹ یورو قیمت خواهد داشت؛ در حالی که قیمت در نظر گرفته‌شده برای مدل دوم ۵۶۹ یورو است.

علاوه بر این، آمازون تاریخ عرضه‌ی این گوشی را نیز فاش کرد. بر همین اساس، وان‌پلاس ۶ در روز ۲۲ می (یکم خرداد) و تقریبا یک هفته پس از رویداد معرفی، عرضه خواهد شد. در نتیجه کاربرانی که مایل به خرید این گوشی هستند، لازم نیست برای رسیدن آن به بازار زمان زیادی را به انتظار بنشینند. البته این احتمال نیز وجود خواهد داشت که وان‌پلاس پیش از عرضه‌ی رسمی وان‌پلاس ۶ به بازار، فرصت پیش‌خرید این گوشی را در اختیار مشتریانش قرار دهد. در این صورت، به احتمال فراوان پیش‌خرید گوشی از همان روز معرفی امکان‌پذیر خواهد بود.

براساس جزئیات درزشده در وب‌سایت آمازون، وان‌پلاس ۶ در دو رنگ متفاوت مشکی میرور و مشکی میدنایت عرضه خواهد شد. این گوشی همچنین مجهز به نمایشگر ۶.۲۸ اینچی از نوع اپتیک امولد با نسبت تصویر ۱۹:۹ و وضوح تصویر ۲۸۸۰ در ۱۰۸۰ پیکسل خواهد بود. تصاویر لو رفته از وان‌پلاس ۶ همانند تصاویر درزشده‌ی اخیر از اکثر گوشی‌های اندرویدی، نشان‌دهنده‌ی یک بریدگی در قسمت بالای نمایشگر این گوشی هستند. با این حال، از آنجایی که وان‌پلاس پیش از این با با انتشار تصاویر رندر دیگری وجود بریدگی در این گوشی را تایید کرده بود؛ این مسئله خبر چندان غافلگیرکننده‌ای به‌حساب نمی‌آید. در نهایت، وان‌پلاس ۶ از ۶ یا ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم در کنار پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۴۵ به عنوان پردازشگر مرکزی بهره‌مند خواهد بود.

وان پلاس ۶ / وان پلاس 6

منبع: زومیت