تصاویر جدید گلکسی اس ۸ در کنار گلکسی اس ۸ پلاس فاش شد

[ad_1]

تصاویر واقعی جدیدی از گوشی‌‌های هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس منتشر شده است. در پایین این مطلب می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید. همانطور که می‌بینید در این عکس‌ها گوشی گلکسی اس ۸ در کنار اس ۸ پلاس قرار دارد. در یکی از این تصاویر می‌توانید هر دو دستگاه مورد بحث را دقیقا در کنار یکدیگر ببینید؛ با توجه به همین عکس ‌می‌توان دریافت که گلکسی اس ۸ پلاس نسبت به اس ۸ معمولی بلندتر است. اما همانطور که بارها در شایعات و تصاویر مختلف از این دو محصول دیده‌ بودیم، هر دو مدل یاد شده از نظر شکل و ظاهر دقیقا یکسان هستند.

هر دو گوشی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس از صفحه‌نمایش خمیده بهره می‌برند و حاشیه‌های این دو دستگاه بسیار کم است. در دو سمت راست و چپ این گوشی‌ها هیچ حاشیه‌ای ندارد و فقط شاهد حاشیه‌ای اندک در بالا و پایین نمایشگر هستیم. با توجه به سایز بسیار باریک حاشیه‌ها، امکان جای دادن نمایشگری بزرگ در یک گوشی با ابعاد مناسب برای سامسونگ فراهم شده است. گلکسی اس ۸ از یک نمایشگر ۵.۸ اینچی بهره خواهد برد و این در حالی است که مدل پلاس این محصول مجهز به یک صفحه‌نمایش ۶.۲ اینچی است. همچنین باید اشاره کنیم که بر اساس آنچه در شایعات گفته شده، پنل مورد استفاده در هر دو دستگاه مورد بحث از نوع سوپر امولد خواهد بود. هر دو دستگاه از دکمه‌های ناوبری دیجیتالی بهره می‌برند و این یعنی بالاخره سامسونگ تصمیم گرفته تا دکمه‌ی فیزیکی هوم و دو دکمه‌ی خازنی همیشگی گوشی‌های هوشمند خود را در این دو گوشی‌هوشمند حذف کند.

در لبه‌ی سمت راست گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس یک دکمه‌ی فیزکی قرار دارد و در لبه‌ی سمت راست این دو گوشی دو دکمه تعبیه شده است. افزون بر آنچه گفته شد یک دکمه‌ی اختصاصی برای دسترسی به دستیار شخصی بیکسبی قرار داده شده است. این دکمه دقیقا در زیر دکمه‌های کم و زیاد کردن صدا است. پرچمداران جدید سامسونگ همچنین در لبه‌ی پایینی خود مجهز به یک اسپیکر هستند که در کنار آن هم یک درگاه یواس‌بی نوع سی قرار داده شده است. در لبه‌ی دیگر این دو گوشی‌هوشمند نیز جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون تعبیه شده است. پردازنده‌ی در نظر گرفته شده برای دو دستگاه مورد اشاره برای برخی از مناطق اسنپدراگون ۸۳۵ و برای نواحی دیگر اکسینوس ۸۸۹۵ است. هر دو گوشی پرچمدار جدید سامسونگ از ۴ گیگابایت رم پردازشی بهره خواهند برد و سیستم‌عامل پیش‌فرض این دو محصول هم اندروید نوقا است که رابط کاربری اختصاصی سامسونگ بر روی آن اعمال شده است. همانطور که قبلا بارها اشاره کرده‌ایم، گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس در ۲۹ مارس (۹ فروردین ۹۶) رسما معرفی خواهند شد. در زیر می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده از این دو محصول را مشاهده کنید.

galaxy s8 / گلکسی اس 8

galaxy s8 / گلکسی اس 8

galaxy s8 / گلکسی اس 8

galaxy s8 / گلکسی اس 8

galaxy s8 / گلکسی اس 8

galaxy s8 / گلکسی اس 8

galaxy s8 / گلکسی اس 8

نظر شما در این مورد چیست؟

[ad_2]

منبع :زومیت