تصاویری از سگ‌ها واموالشان!

در پروژه‌ای به نام زندگی یک سگ‌، که توسط عکاس آلیسیا ریوس انجام شده، تصاویر سگ‌ها به همراه وسایلشان در کنار هم قرار داده شده که در حقیقت نوع زندگی این سگ‌ها را به تصویر کشیده است.

ریوس می‌نویسد: «درست همانند انسان‌ها سگ‌ها نیز پیوندی بین خود و لوازمشان دارند که با دیدن این وسایل بیننده می‌تواند درک عمیق‌تری نسبت به شخصیت این موجودات داشته باشد. مواردی که در طی روز انجام می‌دهند یا وسایلی که از آنها نگهداری می‌کنند و حتی غذاهایی که می‌خورند می‌توانند ما را بیشتر با شخصیت این موجودات و آنچه در قلب و ذهنشان می‌گذرد آشنا کند».

این تصاویر نشان می‌دهند که چه چیز‌هایی باعث خوشحالی آنها می‌شود و یا درمقابل چه چیزی آسیب پذیر هستند. همچنین چیزهایی که بیشتر مورد توجه این موجودات قرار دارند و یا به آنها مربوط می‌شوند را در معرض نمایش می‌گذارد و تصویر روشنی از آنها را در معرض نمایش میگذارد، زیرا زندگی یک سگ را بطور کامل در یک تصویر قرار گرفته است.


تصاویری از سگ‌ها واموالشان!


تصاویری از سگ‌ها واموالشان!

تصاویری از سگ‌ها واموالشان!

تصاویری از سگ‌ها واموالشان!

ریوس می‌گوید بعضی نژادها در این موجودات برتر از دیگران هستند. به همین دلیل او در نهایت شش سگ را انتخاب کرد که برای این امر مناسب‌تر و ویژگی‌های قوی‌تری نسبت به دیگران داشتند.

نژاد این سگ‌ها در زیر قابل مشاهده هستند

۱. عصبانی (که یک بول داگ انگلیسی ۴.۵ ساله به نام بیر است) به همراه تمام اسباب بازی‌های جویدنی‌اش.

۲. فرد ارشد ( یک نژاد مخلوط ۱۴ ساله کوکر اسپانیل به نام مگ دا ) که روزهای خود را در بیمارستان سپری می‌کند و دارو مصرف می‌کند.

۳. بهترین نمایش ( یک سگ نر ۳ ساله افغان به نام زیگ ) که زندگی او همانند یک نمایش زیبایی و مد است.

۴. شاهزاده خانم (ترکیبی از شیتزو مالتی ۱٫۳ ساله به نام لولا رز) که در دنیایی صورتی رنگ زندگی می‌کند و چیزهای خارق‌العاده‌ای دارد

۵. سگ سرگردان (یک ترکیب هشت ساله شیری پیتبول به نام مارادوکه) که در خیابان‌ها زندگی می‌کند و تلاش می‌کند با آنچه پیدا می‌کند زنده بماند

۶. سگ ورزش‌کار ( یک شفرد ۷ ساله استرالیایی به نام ناکلز ) که به آوردن هر چیزی وسواس دارد

در مجوع این پروژه ۳.۵ ماه از تاریخ شروع تا پایان به طول انجامید که ۲.۵ ماه تصور و برنامه‌ریزی، ۳ روز تولید و عکاسی و ۳ هفته روتوش به طول کشیده است.

منبع: زومیت