تصاویری از تلویزیون اولد ۶۰ اینچی اپل به بیرون درز کرد

امروز صبح، تصاویر ماتی در شبکه‌ی اجتماعی ویبو منتشر شد که ادعا می‌شود مربوط به تلویزیون اپل در محیط آزمایشگاهی است. طبق اطلاعات منتشر شده، این تصاویر به تلویزیون اولد اپل مربوط است که قابی فلزی و باریک دارد و سایز آن تقریبا ۶۰ اینچ است.

تلویزیون اپل

تلویزیون اپل

این تصاویر که کیفیت خیلی پایینی دارند، جلو و پشت تلویزیون اپل را نشان می‌دهد که روی میزی چرخان در محیطی آکوستیک برای انجام آزمایش‌های مختلف قرار گرفته است. طبق اطلاعات مربوط به این عکس‌ها، در پایین نمایشگر تلویزیون، دو دوربین قرار دارد که متاسفانه این دو دوربین در تصاویر مشخص نیست.

تلویزیون اپل

تصاویر دیگری هم منتشر شده است که این تلویزیون را هنگام اتصال به یک کامپیوتر بزرگ توسط کابل های قرمز رنگ برای انجام یک سری آزمایش، نشان می‌دهد.

تلویزیون اپل

مقاله‌های مرتبط:

فعلا نمی‌توان هیچ نظری در مورد این تصاویر ارائه داد؛ اپل سالانه دستگاه‌های زیادی را مورد بررسی قرار می‌دهد که اکثر آن‌ها هیچ‌وقت به مرحله‌ی تولید انبوه نمی‌رسند. پیش از این، سال‌ها در مورد تلویزیون ساخت اپل یا همان iTV، شایعات زیادی منتشر می‌شد تا اینکه نشریه‌ی وال‌استریت ژورنال، دو سال پیش اعلام کرد که اپل هیچ برنامه‌ای برای تولید تلویزیون ندارد. ظاهرا اپل بیش از ۱۰ سال برای تولید یک تلویزیون هوشمند پیشرفته تحقیق کرده بود ولی هیچ برتری خاصی برای تلویزیون‌های خود در مقایسه با مدل‌های موجود در بازار پیدا نکرد؛ بنابراین پرونده‌ی این پروژه را برای همیشه بست.

مورد بعد اینکه ممکن است این تصاویر به یک مانیتور جدید ساخت اپل مربوط باشد. اپل در سال ۲۰۱۶ میلادی، تولید مانیتورهای خود را قطع کرد ولی انتظار می‌رود که تا سال آینده‌ی میلادی، مانیتور جدیدی برای همراهی کامپیوترهای حرفه‌ای مک پرو معرفی کند. فعلا در سایت اپل فقط مانیتورهای ۴K و ۵K ساخت ال‌جی قابل خریداری است؛ ولی به دلیل ایرادهای فنی زیاد، به نظر نمی‌رسد که این مانیتورها آینده‌ی خوبی در فروشگاه اپل داشته باشند.

منبع: زومیت