تثبیت کننده موبایلی DJI موسوم به OSMO در رنگ جدید نقره ای معرفی شد


شرکت دی‌جی‌آی  (DJI) در نمایشگاه CES 2017 مدل جدیدی از نگه‌دارنده و تثبیت‌گر موبایلی خود (DJI Osmo Mobile) را در رنگ نقره‌ای معرفی کرد.

اگرچه تثبیت‌گر موبایلی دی‌جی‌آی موسوم به Osmo Mobile در اواخر سال گذشته معرفی شده اما این محصول همچنان جزء کالاهای جدید به شمار می‌رود. این محصول به دلایل مختلفی مورد توجه کاربران قرار گرفته و همین عامل باعث شده تا در یک رنگ جدید نیز در دسترس قرار گیرد. اگر با Osmo آشنایی ندارید باید بگوییم که با قرار دادن گوشی‌ خود در محل مخصوص در این دستگاه، حتی با دویدن و هنگام انجام فعالیت‌های سنگین، دوربین دستگاه ثابت مانده و همین امر باعث می‌شود در شرایط مختلف تصاویر و ویدیوهایی نرم و بدون لرزش تهیه کنید.

در نمایشگاه CES امسال، شرکت دی‌جی‌آی مدل نقره‌ای رنگ محصول مورد اشاره را در معرض دید عموم قرار داده است. این مدل جدید از اواخر ماه جاری به فروش می‌رسد. باید اشاره کنیم که به غیر از رنگ، هیچ‌یک از ویژگی‌های این تثبیت‌گر موبایلی نسبت به مدل اولیه‌ی آن تغییر نکرده و قیمت آن نیز همچنان ۲۹۹ دلار خواهد بود.

افزون به آنچه گفته شد، DJI یک حالت به نام Studio Mode را به اپلیکیشن موبایلی Osmo که DJI Go نام دارد، اضافه کرده است. این ویژگی برای بهبود کیفیت تصاویر سلفی در نظر گرفته شده است. قابلیت یاد شده در واقع رنگ پوست شما را نرم‌تر کرده و صورت‌تان را با توجه به سلیقه‌ی شما باریک‌تر یا لاغر‌تر می‌کند. بنا به اعلام نویسنده‌ی انگجت که با این نرم‌افزار در نمایشگاه CES 2017 کار کرده، عملکرد ویژگی جدید حالت استدیو در آن بخوبی کار می‌کند. 

اما شما در این مورد چه نظری دارید؟ آیا تثبیت‌گر موبایلی دی‌جی‌آی ارزش ۲۹۹ دلار هزینه را دارد؟ منبع :زومیت