تا ۵۰ درصد تخفیف روی محصولات کسپرسکی، عیدیِ ایدکو به شما

[ad_1]

شرکت ایدکو، توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، در قالب کمپین «در سال نو آنتی‌ویروس خود را نونوار کنید»  تا ۵۰ درصد تخفیف روی محصولات کسپرسکی آنلاین ارائه می‌دهد.

کمپین نوروزیِ «در سال نو آنتی ویروس خود را نونوار کنید» با ارائۀ تخفیف از ۱۵ اسفند آغاز و تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت. این کمپین مشمول محصولات اینترنت سکیوریتی و آنتی‌ویروس کسپرسکی می شود.

برای ورود به این کمپین، اینجا کلیک کنید

آنتی‌ویروس کسپرسکی که جایزه‌های متعددی را در پرونده خود دارد و از آزمون‌های متعددی سربلند بیرون آمده‌ است، کار مقابله با خطرات دیجیتالی را آسان می‌کند بدون آنکه از سرعت رایانه بکاهد. محافظت در برابر ویروس‌ها و ابزارهای جاسوسی، کمک به عملکرد درست و بهینه رایانه و کنترل آسان امنیت به‌صورت آنلاین از ویژگی‌هایی است که کاربران در آنتی‌ویروس ۲۰۱۷ کسپرسکی تجربه خواهندکرد.

محصول دیگر، اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۷ است که از دستگاه شما در برابر خطرات روز محافظت می‌کند و آنها را ایمن می‌سازد، مراقب حریم شخصی و اطلاعات خصوصی شماست و امنیت را هنگام انجام خریدها و امور بانکی برقرار می‌کند. این محصول از کودکان مراقبت کرده و به والدین امکان کنترل و نظارت بر فرزندان را می‌دهد. همچنین عملکرد دستگاه‌ها را افزایش می‌دهد و با کنترل آسان و آنلاین، امنیت کاربران را بیش از پیش میسر می‌کند.

ایدکو همواره با ارائه جدیدترین محصولات کسپرسکی در سطح کشور سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد و همواره در اعیاد مذهبی و باستانی در کنار هموطنان خود با ارائه تخفیف‌ها و مزایای ویژه به‌نوعی در شادی این جشن‌ها مشارکت کرده و همگامی خود را با هم‌میهنان به اثبات رسانده‌ است.

طبق این گزارش محصولات کسپرسکی که تاکنون مورد استقبال مشتریان ایرانی بوده‌ است همانند معمول از وب‌سایت رسمی یا فروشگاه‎های آنلاین همه نمایندگان قابل دریافت است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت کسپرسکی آنلاین محصولات موردنظر خود را خریداری کرده و از جدیدترین فناوری‌های روز حوزه امنیت اطلاعات در کنار تخفیف‌های ویژه نوروزی بهره گیرند.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

[ad_2]

منبع :زومیت