بوگاتی شیرون، به اولین مشتری در آمریکا تحویل داده شد

ویدئوهای جعبه‌گشایی، یکی از پربازدیدترین ویدئوهای موجود در یوتیوب هستند. معمولا برای دستگاه‌ها یا انواع گجت‌ها از این ویدئوها ساخته می‌شود، ولی ویدئویی که امروز با شما به اشتراک می‌گذاریم، کاملا متفاوت است.


مقاله‌های مرتبط:

The Stradman یکی از ویدئولاگرهای معروف یوتیوب است که از تحویل اولین بوگاتی شیرون در آمریکا، ویدئویی آماده کرده است.این ولاگر که علاقه زیادی به فیلم گرفتن از ابرخودروها دارد در سن دیگو حاضر شده و از تحویل بوگاتی شیرون به اولین مشتری آمریکایی، ویدئویی ۱۲ دقیقه‌ای تهیه کرده است. خریدار این بوگاتی شیرون با رنگ زرد و سیاه، مالک برند پوشاک Tilly’s است که پیش از این نیز بوگاتی ویرون نسخه Vittesse معروف به Hellbug را در گاراژ خود داشته است.


Strad از تمام زوایای شیرون از بدنه تا نمای داخلی و حتی زیر آن فیلم گرفته است. در پشت شیرون اتصالاتی کار گذاشته شده است تا با قوانین راهنمایی و رانندگی آمریکا همخوانی داشته باشد؛ البته بنظر می‌رسد که جدا کردن آن‌ها کار مشکلی نباشد.ظاهراً شیرون چند مدتی مشکل ورود به آمریکا را داشته است که سرانجام پس از ورود، به همراه یک دستگاه ویرون Vittesse در همایش مونته‌ری کالیفرنیا به نمایش گذاشته شده است. فرصت دیدن ۲ بوگاتی شیرون و ویرون در کنار هم همیشه پیش نمی‌آید.

منبع: زومیت