بهترین مقالات زومیت در هفته چهارم اردیبهشت

[ad_1]

اگر در طول هفته فرصتی برای دنبال کردن زومیت نداشتید، در ادامه می‌توانید بهترین مقالات منتشرشده در طول هفته را مطالعه کنید.

آخر هفته فرصت خوبی برای انجام کار‌های متفرقه و مطالعه است. زومیت در هفته‌ی گذشته مقالات تحلیلی در شاخه‌های مختلف منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید.

فناوری

در دنیای فناوری، هفته‌ی گذشته میزبان رویداد بسیار مهمی بود. گوگل کنفرانس مخصوص توسعه‌دهندگان را با نام I/O برگزار کرد که طی آن به معرفی محصولات و سرویس‌های جدید و متنوعی پرداخت. ما نیز طبق روند همیشگی خود در زومیت، پوشش کاملی از این رویداد داشتیم و می‌توانید مهم‌‌ترین مقاله‌ی گزارش کامل آن را مطالعه کنید.

اچ‌تی‌سی نیز پرچم‌دار سال ۲۰۱۷ خود را با نام یو ۱۱ معرفی کرد. بدنه‌ای براق، دوربین توانمند، سخت‌افزار قدرتمند و نحوه‌ی تعامل متفاوت به واسطه‌ی حاشیه‌های حساس به فشار، برخی از نقاط قوت این گوشی هستند. در ادامه می‌توانید تجربه‌ی بررسی اولیه‌ و نگاه‌ نزدیک زومیت به اچ‌تی‌سی یو ۱۱ را مشاهده کنید.

علمی

کبد یکی از مهم‌ترین اعضای بدن است که حفاظت آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. راهکار‌های لازم برای حفظ این ارگان از بدن در هفته‌ی چهارم اردیبهشت ماه در زومیت منتشر شد. همچنین انتشار تشریح کامل گروه‌های خونی، از دیگر مقاله‌های منتشرشده در زمینه‌ی پزشکی است که با مطالعه‌ی آن می‌توانید اطلاعات بسیار جامعی در این خصوص دریافت کنید.

کسب و کار

استیو جابز بدون شک یکی از برجسته‌ترین مدیران و چهره‌های تأثیرگذار دنیای فناوری بوده است. می‌توانید زندگی‌نامه‌ی مؤسس و مدیرعامل مرحوم شرکت اپل را مطالعه کنید تا با الگوهای رفتاری این فرد موفق بیشتر آشنا شوید. آموزش‌های لازم در رابطه با شناخت نیاز‌های بازار و و سپس عرضه‌ی محصول مناسب در کنار نکات کاربردی فروش استارتاپ بخشی از مواردی هستند که می‌توانند کمک بزرگی به مدیران استارتاپ‌ باشند.

خودرو

نیسان جوک یکی از خودروهای جدید بازار ایران است که در زومیت به بررسی کامل آن پرداخته‌ایم. اگر قصد خرید یا آشنایی بیشتر با این شاسی بلند دارید، مقاله‌ی منتشرشده تمامی سؤال‌های شما را به‌خوبی پاسخ خواهد داد.

بررسی علل محبوبیت خودروهای کلاسیک و نگاهی متفاوت به خودروی افسانه‌ای پورشه ۹۱۱ پس از ۵۴ سال تولید و عرضه‌ی ۱ میلیون دستگاه، از دیگر مقالات منتشر شده برای علاقه‌مندان دنیای خودرو بودند.

[ad_2]

منبع :زومیت