برگزاری مراسم «میز استخدام» دانشگاه شریف با حضور ایرانسل

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، مراسم میز استخدام دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف، با هدف افزایش ارتباط دانشگاه با شرکت‌های فعال و همچنین بهبود همکاری متقابل در آینده، اواخر هفته گذشته برگزار شد تا فرصتی فراهم شود که متقاضیان همکاری با ایرانسل از نزدیک با فرصت‌های شغلی بزرگترین اپراتور دیتای کشور آشنا شوند.

این رویداد برای نخستین‌بار در ایران و با ساختاری تحت عنوان  On-Campus Recruitment برگزار شد. در این ساختار موقعیت‌های شغلی شرکت‌ها و سازمان‌های حاضر پیش از برگزاری رویداد اطلاع رسانی شده و کارجویان پس از بررسی موقعیت‌های شغلی موجود درخواست خود را برای موقعیت یا موقعیت‌های مورد نظر ثبت می‌کنند. در روز رویداد تیم مصاحبه کننده به همراه تعدادی از مدیران شرکت با حضور در محل برگزاری این مراسم به مصاحبه اولیه با کارجویان منتخب می‌پردازند.

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور همواره از همصحبتی و همکاری با فارغ التحصیلان و دانشجویان در رشته‌های گوناگون با هدف همکاری مستمر استقبال کرده است.

پیش از این، در اسفندماه سال گذشته نیز ایرانسل به عنوان یکی از برگزار کنندگان نمایشگاه ملی کار ایران در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگوی تهران حضور داشت.

منبع: خبرگزاری مهر