برنده فستیوال جیپ ۲۰۱۷ در اروپا مشخص شد

اردوی جیپ ۲۰۱۷ در آلمان برگزار شد و شرکت‌کنندگان یا جیپرها، فرصت رقابت در مسیرهای صعب‌العبور را با خودروهای چهارچرخ متحرک خود پیدا کردند. در این رقابت از مدل جدید جیپ کامپس هم استفاده شد. برای دستیابی به پیروزی این اردو باید جزو فعال‌ترین و سرسخت‌ترین اعضای گروه جهانی مالکین خودروی جیپ باشید و یک خودروی جیپ معمولی کافی نیست. مسلما پیکاپ رنگلر استفانو بِناتو با شخصی‌سازی سنگین؛ باید یکی از بهترین خودروهای خارج‌جاده‌ای دنیا باشد.

مدل استاندارد جیپ رنگلر ۲۰۱۷، به موتور ۳.۶ لیتری V۶ مجهز است که ۲۸۵ اسب‌بخار قدرت و ۳۵۲ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. قابلیت‌های آف‌رود فوق‌العاده این خودرو امکان رانندگی در مسیرهای بیابانی، برفی،‌گل آلود و صخره‌مانند را فراهم می‌کند. رانندگان این رقابت از خودروهای شخصی‌سازی شده استفاده می‌کنند.

جیپ رانگلر استفانو بناتو

استفانو تاکید می‌کند که این خودرو از مدل استاندارد فاصله زیادی دارد ولی تغییراتی که روی آن انجام داده است؛ جیپ رنگلر را هیجان‌انگیزتر می‌کند. چرخ‌های بزرگ این جیپ فاصله لازم از سطح زمین را ایجاد کرده و برای رهایی از موانع، زمانی که خودرو در نقطه‌ای گرفتار می‌شود موثر هستند. آف‌رود قدرتمند استفانو به وینچ الکتریکی‌ای با قابلیت فعالیت سنگین مجهز شده است که می‌توان از آن برای بکسل کردن خودرو در شرایط اضطراری استفاده کرد. در نهایت؛ بناتو به همراه هیولای خارج‌جاده‌ای خود با اختلاف خیلی کم، استورات هاردینگ؛ شرکت‌کننده بریتانیایی را پشت سر گذاشت. جیپ رنگلر نارنجی رنگ و تنومند استورات بین هوادارن محبوبیت زیادی داشت ولی در لحظات آخر نظرسنجی شانس پیروزی را از دست داد و مدیر اجرایی باشگاه مالکین جیپ بریتانیا، به مقام دوم دست یافت. مطمئنا استورات با نسخه دیگری از جیپ رنگلر V6, سال آینده هم باز می‌گردد.

منبع: زومیت