برترین استارتاپ‌های الکام استارز سال ۹۶ اعلام شدند

مقاله‌های مرتبط:

یکی از بخش‌های جذاب الکامپ ۹۶، سالن الکام‌استارز و رقابت میان استارتاپ‌های حاضر در این سالن بود. در این رقابت‌ها، هر یک از تیم‌ها ۲ دقیقه برای معرفی فعالیت‌های خود در برابر داوران فرصت داشتند. داوران این بخش از فعالان کارآفرینی و مدیران استارتاپ‌های موفق انتخاب شده‌اند. پرسش از ایده‌‌ها، مدل‌های کسب درآمد، تعداد کاربران و نحوه‌ی بازاریابی بخش مهمی از سؤالات داوران این بخش را به خود اختصاص داده بود. در نهایت، داوران با بررسی و اعطای نمره به هر یک از استارتاپ‌ها، به معرفی برترین‌ها پرداختند. 

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، ۲۰ استارتاپ برتر الکام استارز ۹۶ عبارتند از: نواک، بازار آنلاین خدمات استادکار، موزرا، برکت، لوکز، لینکپ، خانه داران و نولا، ویزلاک، چوبید، ردکالا، تحلیل ارتباط برنا، کامنت ماینر، پیاده، کیف پول شخصی نیوُ، ابر آروان، اسمارت وای‌فای، دیاگ، می‌بریم، کتابخوان الکترونیک خوانا و شباویز.

طبق نظر داوران، ۱۰ استارتاپ برتر امسال به شرح زیر هستند:

مشخصات عنوان استارتاپ
۱ تحلیل ارتباط برنا
۲ موزرا
۳ کامنت ماینر
۴ بازار آنلاین خدمات استادکار
۵ پیاده
۶ نواک
۷ برکت
۸ کیف پول شخصی نیوُ
۹ لوکز
۱۰ ابر آروان

سه استارتاپ برتر در این رقابت‌ها، جوایز ویژه‌ای دریافت خواهند کرد.

رقابت‌های الکام استارز ۹۶ فرصت ویژه‌ای برای استارتاپ و کسب‌وکار‌های نوپا بود تا با معرفی برنامه‌ و فعالیت خود، نه‌تنها از نظر و مشاوره‌ی کارآفرینان و مدیران با‌سابقه‌ استفاده کنند، بلکه اقدام به جذب سرمایه‌گذار کنند. 

منبع: زومیت