با لامپ‌های LED خداحافظی کنید

شرکت سنگلد از جمله تولیدکننده‌های برتر لامپ‌های روشنایی،  چند سالی است که در زمینه لامپ‌های هوشمند به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌‌کند و محصولات متنوعی را ابداع و روانه بازار کرده است. سنگلد در طراحی و توسعه محصولات خود همیشه سعی‌ بر آن‌ دارد که مشتریانش از همان لحظه آغازین از کیفیت و عملکرد آنها شگفت‌زده شوند؛ این مهمترین وجه تمایز این برند با دیگر تولید کنندگان تجهیزات روشنایی است.

سنگلد با هدف تولید محصولاتی مدرن و مطابق با خواست مشتریانش، از همان ابتدا مرکز تحقیقات و توسعه خود را راه اندازی کرده و امروز به لطف این مرکز بیش از ۲۰۰ حق اختراع به نام سنگلد به ثبت رسیده است.

شهرت سنگلد به تلفیق لامپ‌های فوق کم‌مصرف LED با ابزار‌های کاربردی، سرگرمی یا امنیتی است. این لامپ‌ها بعد از موفقیت چشمگیر در آسيا، اروپا، کانادا و آمریکا وارد ایران شده‌اند تا سهم خود را در بازار ایران نیز تثبیت کنند.

محصولات سنگلد در سه گروه سرگرمی، ارتباطی و امنيتی دسته بندی می‌شوند.

پالس سولو نام لامپ تكنواز سنگلد است كه دو بلنگوی ٣ وات جی‌بی‌ال با بازه پاسخگويي ٢٦٠ هرتز تا ١٨ كيلوهرتز را در خود جای داده است. برای به راه انداختن سولو فقط كافی است از طريق بلوتوث به آن متصل شويد. صداي واضح سولو شما را شگفت‌زده خواهد كرد.

حالا فرض كنيد چند نوازنده با هم و به صورت هماهنگ براي شما بنوازند. پالس اين كار را برای شما انجام مي‌دهد. به راحتي می‌توانيد بين يک تا ٨ عدد پالس را با هم هماهنگ كنيد؛ بلندگوهای ١٣ وات جی‌بی‌ال با بازه پاسخگويی ١٠٠ هرتز تا ٢٠ كيلوهرتز كيفيت سنگلد را به رخ رقيبان می‌كشند.

سنگلد حتی پا را از اين فراتر گذاشته و يك آداپتور مخصوص سری پالس طراحی كرده كه قابليت اتصال هرگونه منبع صوتی كه خروجی جک ٣،٥ ميليمتری داشته باشد را به پالس‌های شما می‌دهد. جالب‌تر اينكه اين آداپتور يک خروجی ساب ووفر نیز دارد.  

سنگلد

در گروه محصولات ارتباطی، سنگلد يک نوآوری فوق‌العاده به نام بوست دارد، لامپی كه سيگنال اينترنت شما را تقويت می‌كند. حتما برایتان پيش آمده در نقاطی از خانه كه از مودم دور هستند، اينترنت سيگنال ضعيفی دارد. فقط كافی است بوست را در ميانه راه قرار دهيد تا در دورترين نقطه هم سيگنال قوی اينترنت را دريافت كنيد.

المنت نام سيستم روشنايي هوشمند سنگلد است كه قابليت كنترل از راه دور روشنايی منزلتان را به شما می‌دهد. سنگلد اینجا هم سنگ تمام گذاشته است. تا ۵۰ عدد لامپ المنت در کسری از ثانیه به اینترنت متصل می‌شوند. قابلیت تعریف سناریو‌های مختلف با شدت نور‌های متفاوت برای گروه‌های گوناگونی که شما تعریف می‌کنید، یک سطح جدید از هوشمند سازی روشنایی را تعریف کرده است. حرکت جالب دیگر سنگلد کاشت یک درخت در مقابل خرید هر یک لامپ المنت است. 

در زمینه امنیتی، می‌‌توان به دوربین آی پی‌ ضد آب اسنپ با قابلیت‌های گوناگون و متنوع اشاره کرد. نصب یک دوربین امنیتی هیچ گاه انقدر ساده نبوده است. فقط کافی است اسنپ به اینترنت وصل شود، از هرکجای دنیا با اپلیکیشن مخصوص اسنپ تصویر و صدای لحظه‌‌ای محیط را دریافت کنید. 

سنگللد

یک محصول جالب دیگر سنگلد لامپ‌های اضطراری اوربرایت یا همیشه روشن هستند. این لامپ‌ها در زمان قطعی‌ برق به صورت اتوماتیک تا ۴ ساعت روشن می‌‌مانند.

سنگلد علاوه بر پیشگام بودن در صنعت روشنایی‌، ابتکار و نوآوری به فکر مشتریان خوش ذوق خود نیز بوده و با تولید چندین لوستر شیک و متناسب با محصولاتش، ایده‌های جالبی‌ را به طراحان فضای داخلی‌ داده است.

ظاهرا سنگلد با دست پر وارد بازار ایران شده و عزم خود را برای یک حضور پر رنگ جزم کرده است. 

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

منبع: زومیت