ای ادز، نماینده تبلیغات اسپانسر اینستاگرام در ایران

به گزارش خبرگزاری مهر، امروزه بازاریابی شبکه‌های اجتماعی از مهمترین روش‌های تبلیغات آنلاین محسوب می‌شود. در این میان، اینستاگرام که دارای جایگاه ویژه‌ای در بین شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار است، مدتی پیش «سرویس تبلیغات اسپانسر اینستاگرام» را به عنوان سرویس جدید خود به دنیای دیجیتال مارکتینگ معرفی کرده است.

در این روش، پست تبلیغات اینستاگرام شما بدون نیاز به انتشار در پیج‌های مختلف، به طور مستقیم از سوی اینستاگرام منتشر خواهد شد. امکانات جذابی همچون تفکیک کاربران بر اساس جنسیت و رده سنی، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل تلفن همراه در این سرویس فراهم شده است.


آژانس تبلیغاتی «ای ادز» به عنوان نماینده اسپانسر اینستاگرام، این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا کشور ایران و استان‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند.


همچنین این امکان وجود دارد تا با هدفمند کردن تبلیغات بر اساس علاقه‌مندی، پست‌های منتشر شده را به کاربرانی که پیش‌بینی می‌شود تمایل به دیدن پست‌های شما دارند، نمایش داد.در سرویس تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، تبلیغ شما به دو روش به کاربران نمایش داده می‌شود:


۱- نمایش پست تبلیغاتی (عکس یا ویدیو) در میان پست هایی که کاربر در صفحه شخصی اینستاگرام خود مشاهده می‌کند.


۲- نمایش استوری تبلیغاتی در میان استوری‌هایی که کاربران در اینستاگرام خود بررسی می‌کنند.


با توجه به اینکه اینستاگرام به کاربران خود اجازه قراردادن هیچ گونه لینکی را در صفحه شخصی‌شان نمی دهد، قابلیت جالب دیگر تبلیغات اسپانسر اینستاگرام این است که امکان قرار دادن لینک صفحه فرود دلخواه شما (لینک وب سایت، لینک نصب اپلیکیشن و…) به‌صورت یک دکمه نواری در پایین پست و یا استوری تبلیغاتی شما وجود دارد.


برای استفاده از این سرویس به نشانی www.eads.ir/socialadvertising مراجعه فرمایید.

منبع: خبرگزاری مهر