ایجاد فاوآیکون برای سایت وردپرس با All In One Favicon


ایجاد فاوآیکون برای سایت وردپرس با All In One FaviconReviewed by فاطمه on Aug 17Rating: 2.5ایجاد فاوآیکون برای سایت وردپرس با All In One Faviconهنگام نمایش سایت در تب مرورگر کنار اسم سایت یک آیکون نشان داده میشود به این آیکون، فاوآیکون گویند. با افزونه All In One Favicon میتوانید فاوآیکون ایجاد کنید

ایجاد فاوآیکون برای سایت وردپرس

ایجاد فاوآیکون برای سایت وردپرس با All In One Favicon

 

آموزش امروز در مورد نحوه گذاشتن فاوآیکون در سایت وردپرس شما می باشد. بهتر است اول براتون توضیح بدم فاوآیکون چیست تا کاربران مبتدی هم از این آموزش بتواند استفاده بهینه داشته باشند، فاوآیکون یک آیکون بسیار کوچک تخصیص داده شده به صفحات و وبگاه‌ های اینترنتی است.

فاوآیکون میتواند یک تصویر کوچک برای معرف سایت شما باشد و اعتماد کاربران و بازدید کنندگان را جلب کند، اکثر سایتها لوگو و فاوآیکون مخصوص به خود را دارند و به ما  کمک میکند بهتر و سریع تر آنها را بشناسیم و پیدا کنیم. به همین دلایل برای راحتی کار شما این افزونه را به شما کاربران گرامی معرفی میکنم.

به علاوه فایوآیکون مخفف کلمه favorites icon می باشد سایزهای متداول فایوآیکون ها معمولا ۱۶ در ۱۶ یا ۳۲ در ۳۲ پیکسل است. اگر عکس مورد نظری ندارید می توانید به سایت های Favicon.cc و Favikon.com مراجعه نمایید.

هنگام نمایش سایت خود در تب مرورگر کنار اسم سایت یک آیکون نشان داده میشود به این آیکون، فاوآیکون گویند. با نصب کردن افزونه All In One Favicon به راحتی میتوانید یک فاوآیکون برای سایت وردپرسی و پنل مدیریت خود ایجاد کنید.

کار با افزونه All In One Favicon

در ابتدا افزونه All In One Favicon را نصب و فعالسازی کنید، پس از فعالسازی در پنل مدیریت وردپرس در منو تنظیمات گزینه All In One Favicon اضافه شده است،

تنظیمات افزونه favicon

اکنون وارد صفحه تنظیمات افزونه شده اید در این بخش دو تب وجود دارد در تب Frontend Settings تصویر مورد نظرتون با سه فرمت png، Gif, Ico آپلود کنید، همچنین در تب Backend Settings تصویر مربوطه با سه فرمت ذکر شده آپلود کنید، پس از آپلود روی ذخیره تغییرات کلیک کنید سپس هنگامی که پیش نمایش سایت خود را میبینید، تصویر مورد نظرتون کنار نام سایت در تب مرورگر در بالا را مشاهده میکنید.

سایت وردپرسی همراه با favicon

 

موفق و پیروز باشید.منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید