اچ‌‌ تی‌ سی تا پایان سال سه گوشی دیگر معرفی خواهد کرد

تعداد گوشی‌های هوشمندی که توسط شرکت اچ‌تی‌سی در سال ۲۰۱۷ معرفی شده، محدود است اما اگر علاقه‌مند به این برند تایوانی و محصولات آن هستید؛ سه گوشی آینده این شرکت که تا پایان سال عرضه می‌شود، تنوع محصولات اچ‌تی‌سی را در سال ۲۰۱۷ افزایش میدهد.

یک شایعه‌پرداز، به‌تازگی در توئیتر اعلام کرده است که شرکت اچ‌تی‌سی در حال توسعه‌ی سه گوشی هوشمند‌ جدید با اسم‌رمز Ocean Master، Ocean Harmony و Ocean Lite است. همان‌طور که می‌دانید، دو گوشی اچ‌تی‌سی ‌یو ۱۱ و اچ‌تی‌سی یو اولترا نیز با اسم‌رمز مشابه Ocean در حال توسعه بوده‌اند؛ به همین جهت، ممکن است شباهت‌هایی بین این محصولات وجود داشته باشد. آن‌طور که این شایعه‌پرداز ادعا می‌کند، پرچمداران جدید شرکت اچ‌تی‌سی در بازه زمانی نوامبر تا دسامبر (آبان و آذر) به صورت رسمی معرفی خواهند شد.  

به‌طور دقیق‌تر، اعلام شده است که دو گوشی Ocean Lite و Ocean Master در ماه نوامبر رونمایی می‌شود و Ocean Harmony نیز با چند هفته تأخیر، در ماه دسامبر روانه بازار خواهد شد. در رابطه با مشخصات هر مدل نیز، منبع انتشار این شایعه اعلام کرده است که Ocean Master یک فبلت ۶ اینچی خواهد بود و شرکت اچ‌تی‌سی آن‌را در دو مدل با چهار گیگابایت حافظه رم و شش گیگابایت حافظه رم عرضه خواهد کرد.

گوشی Ocean Master که در هنگام افشای شایعات مربوط به HTC U Ultra و HTC U11 نیز در رابطه با آن شنیده بودیم، همچنین بسته به حافظه‌ی رم در دو نسخه با ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت معرفی می‌شود. این مدل به دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی مجهز شده است و از یک شاتر سلفی ۸ مگاپیکسلی استفاده می‌کند. با این‌حال، جزئیات بیشتری در حال‌حاضر، پیرامون این مدل ارائه نشده است.

مدل Ocean Lite، دیگر محصول فاش شده است که با چهار گیگابایت رم ارائه می‌شود و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی برای آن درنظر گرفته شده است. براساس ادعای منبع انتشار این شایعه، Ocean Lite از نمایشگر کوچک ۵.۲ اینچی استفاده می‌کند. به جزء حافظه‌ی رم و فضای ذخیره‌سازی، اطلاعات دیگری پیرامون این مدل نداریم.

در نهایت، باید به گوشی HTC Harmony پرداخت که براساس شایعه‌ی تازه منتشر شده، به نمایشگر ۶ اینچی مجهز خواهد بود؛ البته اطلاعات بیشتری از رزولوشن نمایشگر فاش نشده است. ۶ گیگابایت حافظه رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی، مشخصات‌فنی این فبلت را تکمیل خواهد کرد.

با اینکه قیمت این محصولات هنوز فاش شده نشده است اما به‌نظر می‌رسد Ocean Master پرچمدار جدید اچ‌تی‌سی خواهد بود که در اواخر سال جاری میلادی، برای رقابت با گوشی‌های رده‌بالای نیمه دوم ۲۰۱۷ معرفی می‌شود. البته، پرچمدار جدید اچ‌تی‌سی هنگام عرضه به بازار نام کاملاً متفاوتی خواهد داشت و Ocean Master، تنها اسم‌رمز آن محسوب می‌شود که شرکت اچ‌تی‌سی برای تولید پرچمدار جدیدش درنظر گرفته است.

همچنین دو مدل Ocean Lite و Ocean Harmony که در شایعه جدید به آن‌ها پرداخته شده است، به عنوان عضوی از سری «Desire» اچ‌تی‌سی معرفی و عرضه خواهند شد. شرکت اچ‌تی‌سی، به صورت رسمی این شایعات را تأیید نکرده است؛ به همین جهت، نباید چندان به صحت این گمانه‌زنی امیدوار باشید.

منبع: زومیت