اپل از کلیپس رونمایی کرد: اپلیکیشن جالب برای ویرایش ویدیو در آیفون و آیپد


اپل برای کاربرهایی که علاقه به تولید ویدیوهای فانتزی و جالب دارند، اپلیکیشن کلیپس را به صورت رایگان ارائه خواهد کرد.

 در ادامه‌ی عرضه‌ی محصول جدید، آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس قرمزرنگ و آیپد جدید ۹.۷ اینچی، اپل امروز از ابزار جدیدی برای ویرایش ویدیو در iOS رونمایی کرد که «Clips» نام دارد. این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد تا ویدیو، عکس و موسیقی‌های Mashups ایجاد کنند. (این نوع ویدیو به این صورت است که چند ویدیو از چند منبع متفاوت را به یک ویدیوی واحد تبدیل می‌کند) و محصول نهایی را در iMessage، اینستاگرام، فیس‌بوک و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

اپلیکیشن کلیپس یک برنامه است که در میان اپلیکیشن خودکار نمایش اسلاید متعلق به iOS ۱۰ و اپلیکیشن iMovie قرار می‌گیرد. این اپلیکیشن برای ویدیوهای کوتاه ساخته‌شده است و خود نرم‌افزار فیلترهای تصویری بسیار جالبی دارد، ضمنا پویانمایی‌هایی نیز در این اپلیکیشن قرار داده‌شده است که (کاربرها می‌توانند صدای خود را بر روی این پویانمایی‌ها قرار دهند) می‌توان از آن‌ها در ویدیوها استفاده کرد.

سوزان پرسکات، قائم مقام مدیرعامل بخش بازاریابی اپلیکیشن‌های اپل گفت: «کلیپس به کاربرهای آیفون و آیپد اجازه می‌دهد تا به نحوه‌ی جدیدی ویدیو از خود منتشر کنند و استفاده از این نرم‌افزار بسیار راحت است». «ایفکت‌ها، فیلترها و Live Titles که بسیار جالب طراحی‌شده است به تمام افرای ظاهری بسیار خوب می‌بخشد و ویدیوهای تولیدشده را به راحتی می‌توان به اشتراک گذاشت.»

از طریق خود اپلیکیشن کلیپس میتوان فیلمبرداری کرد و این امکان وجود دارد که از ویدیوهایی که در حال حاضر در آیفون/آیپد آنها وجود دارد (حتی ویدیوهایی که در دیگر رسانه ها موجود است) برای ساخت کلیپ ویدیو استفاده کرد.

کلیپس در اپ استور در ماه آوریل به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت. این اپلیکیشن با آیفون ۵ اس و بالاتر، تمام ایرپد ایر و مدل های پرو، آیپد میتی ۲ و بعد از آن و آیپاد تاچ مدل ۶ به بعد همخوانی دارد و با آیپد جدید ۹.۷ اینچی که به‌تازگی رونمایی شده است نیز هماهنگ است.

نظر شما در ارتباط با این موضوع چیست؟ 

کلیپس آی او اسمنبع :زومیت