اولین تصویر واقعی از قاب پشتی آیفون ۸ اپل منتشر شد

هنوز تاریخی رسمی توسط شرکت اپل برای معرفی آیفون ۸ مشخص نشده است؛ ولی با نزدیک شدن به این روز، تصاویر بیشتری از آیفون ۸ منتشر می‌شود. جدیدترین تصویر لو رفته، از داخل کارخانه‌ی فاکسکان و خط تولید آیفون ۸ به بیرون درز کرده است.

مقاله‌های مرتبط:

این تصویر که کیفیت خیلی پایینی هم دارد، جعبه‌ای پر از قاب پشتی آیفون ۸ نشان می‌دهد که ظاهرا پیش از انتقال آن‌ها به خط تولید دیگری، ثبت شده است. این تصویر، محل حسگر تشخیص اثر انگشت را که زیر لوگوی اپل است، تائید می‌کند. با توجه به چیدمان عمودی سیستم دوربین دوتایی، می‌توان با اطمینان گفت که این قاب مربوط به گوشی آیفون ۸ اپل است.

آیفون ۸

اما شایعات روزهای گذشته به این موضوع اشاره می‌کرد که آیفون ۸ ممکن است بدون حسگر تشخیص اثرانگشت معرفی شود. ظاهرا اپل تمام تمرکز خود را روی حسگر تشخیص مردمک چشم قرار داده است؛ بنابراین احتمال خیلی کمی هم وجود دارد که این تصاویر مربوط به قاب پشتی گوشی دیگری، مثل آیفون ۷ اس یا آیفون ۷ اس پلاس باشد؛ البته نباید چیدمان عمودی دوربین‌ها را هم نادیده گرفت.

به هر حال، طبق سنت هر سال، اپل در اواخر شهریورماه نسل جدید گوشی‌های آیفون را معرفی خواهد کرد. نظر شما در مورد این تصویر چیست؟

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با آیفون ۸ به این صفحه مراجعه کنید.

منبع: زومیت