انتقال مطالب به پست تایپ سفارشی دیگر با Post Type Switcher


انتقال مطالب به پست تایپ سفارشی دیگر با Post Type SwitcherReviewed by منصوره on Jun 16Rating: 4.0انتقال مطالب به پست تایپ سفارشی دیگر با Post Type Switcherوردپرس ۵ نوع پست پیشفرض دارد که شامل پست ها، صفحات، فایل پیوست، تجدید نظر و منوها میباشد. کاربران همچنین می توانند انواع پست سفارشی خود را ایجاد کنند

انتقال مطالب به پست تایپ سفارشی دیگر با Post Type Switcher

انتقال مطالب به پست تایپ سفارشی دیگر

وردپرس ۵ نوع پست پیشفرض دارد که شامل پست ها، صفحات، فایل پیوست، نظرات و منوها میباشد. کاربران همچنین می توانند انواع پست سفارشی خود را ایجاد کنند. این ویژگی قدرت ایجاد انواع مختلف محتوا و نمایش متفاوت بر روی وب سایت را میدهد. قبلا در مورد پست تایپ سفارشی در وردپرس و نحوه ایجاد پست تایپ سفارشی توضیحاتی ارائه کردیم. ما به تازگی به ادغام دو نوع پست سفارشی برای پروژه یک مشتری نیاز پیدا کرده ایم. در این مقاله، ما به شما نمایش خواهیم داد که چگونه نوع پست سفارشی را بدون نوشتن کد تغییر دهیم. فرض کنید شما یک پست ایجاد کرده و می خواهید آن را به یک صفحه یا بالعکس تبدیل کنید،پس از این آموزش شما قادر به انجام این کار خواهید بود.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که افزونه Post Type Switcher را نصب و فعال کنید. بر روی صفحه ویرایش پست یا هر نوع پست دیگری، شما یک منو کشویی زیر “انتشار” در جعبه متا میبینید. نوع پستی که می خواهید سوئیچ کنید را انتخاب نمایید و بر روی دکمه به روز رسانی کلیک کنید.

سوییچ کردن پستها

شما همچنین می توانید به سرعت نوع یک پست شخصی را از روی صفحه ویرایش هنگام مشاهده تمام پست ها تغییر دهید:

Post Type Switcher همچنین اجازه می دهد شما برای پست های متعدد با ویرایش آنها در حالت bulk action سوییچ کنید. این مراحل را دنبال کنید:

۱٫برو به همه نوشته ها

۲٫نوشته ای که میخواهید تغییر دهید را اضافه کنید

۳٫در کارهای دسته جمعی منوی کشویی، واقع در سمت چپ بالای صفحه نمایش، ویرایش راانتخاب کنید و دکمه اعمال را فشار دهید.

۴٫حالا شما تمام پست های انتخاب شده در حالت ویرایش سریع را خواهید دید. پیش نمایش پستهایی که انتخاب کرده اید و در صورت نیاز میتوانید نوع آنها را تغییر دهید.

سوییچ کردن نوع پستهای سفارشی

 

تبدیل انواع پست های متعدد پیشرفته

Post Type Switcher یک راه حل ساده و سریع است. با این حال، ممکن است شرایطی باشد که در آن شما نیاز به انتخاب نوع پست در یک دسته خاص ، برچسب یا نوع پست با فرمت پست خاص داشته باشید. در این مواقع شما می توانید از افزونه Convert post types استفاده کنید. این افزونه را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی،یک آیتم جدید در منو به نام“Convert post types” ظاهر میشود. شما متوجه خواهید شد که این یک پلاگین قدرتمند است، که اجازه می دهد شما پست ها را به دسته ها، صفحات اصلی، برچسب ها، و غیره فیلتر کنید.

اگر شما می خواهید یک پست به یک صفحه تغییر دهید ، یک صفحه را به یک پست تبدیل، یا ادغام دو نوع پست سفارشی را به یکی تبدیل کنید. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید