امتیازدهی به مشتریان در ووکامرس با YITH WooCommerce Points and Rewards

[ad_1]

امتیازدهی به مشتریان در ووکامرس

بروز رسانی در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۶
سلام دوستان؛
حتما برای شما هم پیش آمده که در فروشگاه های اینترنتی با هر خرید یا هر فعالیتی که انجام می دهید امتیازی به شما داده می شود و معادل این امتیاز، هزینه ای در سیستم به شما اختصاص داده می شود که می توانید از آن استفاده کنید. به نظر می رسد چنین کاری بار مثبت فراوانی برای مشتریان و کاربران فروشگاه به همراه دارد به گونه ای که آنها دوست دارند به قدری فعالیت خود را زیاد کنند تا با هزینه ای از امتیازدهی به مشتریان در ووکامرس دریافت می کنند محصول مورد نظر را خریداری نمایند.
ما هم چنین سیستمی را از لحاظ استانداردی و در محیط تجارت الکترونیک تایید می کنیم زیرا باعث پیشرفت چشم گیر فروشگاه و جلب توجه مشتریان فعلی و همچنین کشاندن مشتریان جدیدتر به محیط فروشگاه می شود.

امتیازدهی به مشتریان در ووکامرس

البته شما می توانید مقدار هزینه ای که برای هر امتیاز در نظر می گیرید را در زمان های مختلف تغییر دهید. یعنی در اولین گام کمی بیشتر قرار دهید و سپس آن را کم کنید و به این شکل مشتریان را مشتاق به فعالیت و خرید نمایید.
در آموزش ووکامرس امروز تصمیم گرفتیم به آموزش کار با یکی از افزونه های yith بپردازیم که یک سیستم امتیازدهی به مشتریان در ووکامرس ایجاد کرده و به مشتریان بابت فعالیت هایشان امتیاز می دهد. پس شما را بیش از این منتظر نمیگذاریم….

افزونه YITH WooCommerce Points and Rewards

yith woocommerce hamyarwp

افزونه ای که قادر به دادن امتیاز به مشتریان می باشد  YITH WooCommerce Points and Rewards نام دارد که تنظیمات ساده و کاربردی دارد.

تذکر!!! این افزونه توسط همیار وردپرس فارسی سازی شده و شما می توانید نسخه ی فارسی شده ی آن را از انتهای همین آموزش دریافت نمایید!

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. سپس افزونه را فعال کرده و از منوی yith plugins گزینه ای با عنوان “سیستم امتیاز دهی” مشاهده می کنیم. با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات افزونه منتقل می شویم…
این افزونه دارای سه تب تنظیمات، امتیاز مشتریان و نسخه ی پرمیوم است. که طبق معمول با تب آخر کاری نداریم.

تنظیمات

setting hamyarwp

فعال کردن سیستم امتیازدهی به مشتریان در ووکامرس: با دکمه ای که رو به روی این نوشته قرار دارد می توانیم افزونه را فعال و غیر فعال کنیم.
مقدار دهی به امتیازها: در اینجا می توانید برای هر ۱ امتیاز مبلغی در نظر بگیرید. مثلا ۱ امتیاز ۵ تومان.

امتیاز مشتریان

point to customer hamyarwp

در اینجا شما می توانید امتیازدهی به مشتریان در ووکامرس را بروز رسانی کنید ولی برای دیدن لیست اصلی مشتریان بر روی گزینه ی “بازگشت به لیست” کلیک می کنیم…

id customer hamyarwp

در تصویر بالا آیدی تمامی مشتریان با امتیازات آن ها مشخص می شود.
حال برای اینکه ببینیم این امتیاز کجا به ما نمایش داده می شود باید سفارش هایی داشته باشیم. در صفحه ی سفارشات امتیاز ما معلوم می شود:

my point hamyarwp

جمع بندی! 

در ووکامرس می توانید سیستم امتیازدهی به مشتریان را راه اندازی کنید تا محیطی جالب را برای آن ها فراهم نمایید و فعالیت های مشتریان فعلی را بیشتر کرده و مشتریان جدیدتری نیز جذب کنید.

دانلود افزونه فارسی YITH WooCommerce Points and Rewards

دانلود   صفحه افزونه

همچنین برای استفاده از نسخه کامل این افزونه می توانید آن را از ژاکت خریداری کنید.

خرید افزونه کامل YITH WooCommerce Points and Rewards

خرید افزونه

[ad_2]

منبع : همیار وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همیار وردپرس مراجعه نمایید