افزونه MotoPress Content Editor Lite در وردپرس

[ad_1]

سلام و درود فراوان خدمت شما همراهان عزیز . امیدوارم روز خوبی را در پیشرو داشته باشید . دوستان عزیز قالب های وردپرسی که شما در وب سایت خود نصب می کنید چه رایگان و چه غیر رایگان ، ممکن است ویژگی هایی که همیشه شما می خواهید نداشته باشد . برای مثال شما می خواهید برگه ی دلخواهی را در سایت خود ایجاد کنید و یا این که صفحه ی اصلی سایت تون را بر اساس نظر خودتون تغییراتی را بدهید . در این آموزش وردپرس برای شما افزونه ی Page Builder by MotoPress را معرفی می کنم که با استفاده از آن بتوانید صفحاتی از سایت تون را بر اساس نظرتون شخصی سازی کنید .

افزونه MotoPress Content Editor Lite در وردپرس

با توجه به این که قالب های وردپرس متعددی داریم ، شما می توانید از هر یک از آنها که می خواهید استفاده کنید و حال ممکن است شما تصمیم بگیرید در سایت خودتون یک صفحه ای را بسازید و شخصی سازی نمایید . اگر در قالب وردپرس خود صفحه سازی گرافیکی داشته باشید می توانید از ان استفاده کنید و حتما همه ی شما دوستان با صفحه ساز ویژوال کامپوزر آشنا هستید و می توانید آن را خریداری نمایید و از آن استفاده کنید و علاوه بر ویژوال کامپوزر ، افزونه های خیلی خوب دیگری وجود دارد و با ایجاد یک ویرایشگر محتوایی در وردپرس شما می توانید به راحتی به هر شکلی که می خواهید صفحاتی را بسازید .

در ابتدای راه شما می توانید افزونه Page Builder by MotoPress را از لینک زیر دانلود کنید و در وب سایت خود نصب نمایید و در بخش افزونه های نصب شده ، آن را فعال کنید تا بتوانید تنظیمات آن را انجام دهید :

دانلود افزونه Page Builder by MotoPress

شما می توانید با فعال سازی این افزونه در سایت تون برگه هایی دلخواه و به صورت سفارشی ایجاد کنید و تنها فرقی که با ویژوال کامپوزر دارد این است که این افزونه یک ویرایشگر محتوایی می باشد و از ابزارک های سایت استفاده نمی کند و فقط بر اساس قالبی که دارد می توانید برای سایت خود برگه ایجاد نمایید . حال برای انجام تنظیمات افزونه ، به بخش Motopress پنل وردپرس تون بروید تا بتوانید تنظیمات این افزونه وردپرس را انجام دهید

این افزونه وردپرس دارای تنظیمات بسیار ساده ای می باشد و بیشتر تنظیمات آن برای نسخه ی پرمیوم آن می باشد که در این به بررسی بuضی از گزینه ها می پردازیم :

  • Language : از منوی این بخش می توانید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و زبان اصلی و پیش فرض ، زبان انگلیسی می باشد .
  • Compatibility : برای سازگاری افزونه با بخش پست ها می باشد
  • Excerpt and More tag : برای استفاده از برچسب های بیشتر می توانید این گزینه ها را فعال نمایید .
  • Google Fonts : قابلیت سازگاری با فونت های گوگل . اصلا جای نگرانی نیست !!!!!! زیرا از فونت های فارسی هم پشتیبانی می کند .

پس از این که شما تنظیمات را انجام دادید و ذخیره کردید ، نوبت به این می رسد که به بخش برگه ها و افزودن برگه بروید تا صفحه ی مورد نظر خود را برای سایت تون ایجاد کنید و حالت ویرایشگرتون را بر روی Moto Press Content Editor قرار دهید تا بتوانید وارد محیط ویرایشگر افزونه شوید و می توانید از یکی از قالب هایی که وجود دارد استفاده کنید و یا این که خودتون قالبی را طراحی کنید و به راحتی تصاویر و ویدیوهای خود را قرار دهید و در نهایت با استفاده از این افزونه یک صفحه شخصی برای وب سایت وردپرس تون ایجاد نمایید .

خب دوستان همراه آموزش امروز هم به پایان رسید . امیدوارم که مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد و از همراهی شما عزیزان تا انتهای این بخش صمیمانه متشکرم . با ادامه ی آموزش های بیگ تم با ما همراه شوید . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما بزرگواران .

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس گرافیکیقالب وردپرس شرکتی

[ad_2]

منبع :بیگ تم

Leave a Reply

چهار × 1 =