افزونه هایی برای درست کردن صفحه “در دست تعمیر”

[ad_1]

با عرض سلام و روز خوش خدمت شما دوستان عزیز وردپرسی. امیدوارم که خوب باشید و یکی دیگه از آموزش های وردپرس را با من و دوستانم دنبال کنید. امیدوارم که این آموزش وردپرس بتواند بخشی از مشکلات شما را حل یا حداقل کمرنگ کند. دوستان در آموزش وردپرس امروز میخواهم به شما 5 افزونه را معرفی کنم که با کمک آن میتوانید صفحه در دست تعمیر است را در سایت خود ایجاد کنید. پس با ما همراه باشید.

افزونه هایی برای درست کردن صفحه “در دست تعمیر”

همانطور ک میدانید همه ی ما برای ارتقای وبسایت خود با تغییر قالب رو به رو هستیم. اما این درست نیست که در هنگام تغییرات کاربران سایت شما را ببینند. این اتفاق نه برای شما خوب است و نه برای کاربران سایت شما. موقعی که شما در حال تغییر سایت هستید هر قسمت از سایت به هم میریزد و در حال تغییر است. اما مسلما کاربران این را نمی پذیرند پس در این موقع از صفحات در دست تعمیر یا به زودی استفاده می کنیم. اگر در آموزش امروز با ما همراه باشید میبینید که ما به شما 5 تا از بهترین افزونه های در دست تعمیر را معرفی میکنیم که مسلما میتوانند خیلی به شما کمک کنند.

افزونه وردپرس Minimal Coming Soon & Maintenance Mode به شما قبلیت درست کردن یک صفحه ی در دست تعمیر را با کیفیت بالا و تنظیمات خیلی راحت میدهد. یکی دیگر از ویژگی های این افزونه این است که به راحتی میتواند با هر قالب وردپرس هماهنگ شود و سازگاری بالایی هم دارد. شما به آسانی میتوانید با نصب و راه اندازی این افزونه اسم آن را در پنل ادمین در بخش منو عنوان افزونه را بنویسید و آن را تنظیم کنید.

دانلود افزونه Minimal Coming Soon & Maintenance Mode

افزونه Maintenance قابلیت های خوبی برای درست کردن صفحه ی در دست تعمیر دارد. شما به راحتی با کمک آن میتوانید در موقع تغییر سایتتان را پنهان کنید و صفحه ی خوبی را برای صفحه ی در دست تعمیر با تنظیم کردن آن بسازید. شما میتوانید در این صفحه جملات خودتان را وارد کنید و و تصویری را که میخواهید را بسازید. برای نصب کردن آن هم فقط باید بعد از اینکه افزونه را فعال کردید روی گزینه ی Maintenance در پنل ادمین وردپرس کلیک کنید تا به بخش تنظیمات آن بروید.

دانلود افزونه Maintenance

افزونه EZP coming soon page قابلیت و کارایی بسیار زیادی دارد. شما میتوانید با نصب این افزونه دو کار را انجام دهید. هم میتوانید سایت خودتان را به حالت تعمیر ببرید و هم میتوانید کاربران را ثبت نام کنید و ایمیل آن ها را بگیرید تا به آن ها بگویید که سایت شما چه زمانی شروع به کار می کند. برای اینکه بتوانید از این افزونه استفاده کنید تنها کاری که باید بکنید این است که آن را نصب و فعال کنید.

دانلود افزونه EZP coming soon page

افزونه Ultimate Coming Soon Page هم مانند افزونه قبلی با درست کردن امکاناتی به شما این شانس را میدهد که ایمیل کاربران خودتان را ثبت و تنظیم کنید و اطلاعات خودتان را وارد کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که افزونه را نصب و فعال کنید و بعد از قسمت تنظیمات به قسمت منوی افزونه بروید.

دانلود افزونه Ultimate Coming Soon Page

افزونه WP Maintenance Mode یک افزونه ی بسیار کانفینگ پذیر و راحت است که شما میتوانید به وسیله ی آن روز شمار و شبکه های اجتماعی را اضافه کنید. همانطور که میدانید برای هر کاری بسیار جالب است که بداند تا چه زمانی سایت در این حالت قرار دارد اگر میخواهید این قابلیت را در اختیار کاربران خود قرار دهید حتما از این افزونه استفاده کنید.

دانلود افزونه WP Maintenance Mode

خب دوستان خیلی خوشحالم از اینکه با یکی دیگه از آموزش های وردپرس در خدمتتون بودم امیدوارم که توانسته باشید از این آموزش بهره ی لازم را ببرید و این آموزش توانسته باشد به شما کمک کند.. اگر میخواهید با قالب وردپرس جدید و پوسته وردپرس جدید آشنا شوید در آموزش های بعد ما را همراهی کنید.

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس فروشگاهیسئو وردپرس

 

[ad_2]

منبع :بیگ تم

Leave a Reply

یک × پنج =