ارتباط تلفنی مشترکان ۵ مرکز مخابراتی مختل می شود

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی الغدیر، شهید زارعی، سلمان فارسی، استقلال، شهید کلانتری از تاریخ پنجم شهریورماه آغاز می شود.

با اجرای این عملیات، ارتباط تلفنی مشترکین در مرکز مخابرات الغدیر با پیش شماره های ۳۳۰۰ الی ۳۳۰۴، ۳۳۶۸ الی ۳۳۷۳، ۳۳۴۳ و ۳۶۶۲ در محدوده خیابان های طیب، شهید حصاری، شهید قاسم مهاجر، شهید فخاران در ۳ روز آینده با اختلال همراه است.


در مرکز مخابرات شهید زارعی نیز مشترکان دارای پیش شماره های ۴۴۱۰ الی ۴۴۱۴، ۴۴۱۶ و ۴۴۱۷ در محدوده اتوبان حکیم، بلوار الهام، فردوس غرب، دهکده المپیک، اتوبان آزادگان، باکری، میدان المپیک و استادیوم آزادی و در مرکز مخابرات سلمان فارسی با پیش شماره های ۲۲۰۶ الی ۲۲۰۹، ۲۲۳۴ الی ۲۲۳۹، ۲۲۱۱ الی ۲۲۱۴، ۲۶۷۶، ۲۶۶۵ در محدوده بلوار فرحزادی، شهید حافظی و گلستان یکم به مدت ۷۲ ساعت آینده در ارتباط تلفنی خود با اختلال مواجه می شوند.


براساس همین گزارش با اجرای عملیات کابل برگردان، ارتباط تلفنی و دیتای مشترکین در مرکز مخابرات استقلال از ساعت ۲ بامداد روز پنجم شهریورماه به مدت ۴ ساعت و در مرکز مخابرات شهید کلانتری از ساعت ۲۴ به مدت ۵ ساعت دچار اختلال می شود.

منبع: خبرگزاری مهر