اختلال در سایت فروش خودرو؛ این‌ بار ساندرو استپ وی

درحالی ثبت‌نام خودروی رنو ساندرو استپ وی، امروز از ساعت ۱۱ صبح آغاز شد که بازهم شاهد داستان تکراری عدم پاسخگویی سامانه ثبت‌نام اینترنتی شرکت سایپا به تقاضای مشتریان، جهت ثبت نام بودیم.

بنا بر اعلام گروه خودروسازی سایپا، مرحله جدید پیش فروش خودروی رنو ساندرو از امروز یکشنبه ۲۶ شهریورماه و راس ساعت ۱۱ صبح آغاز شده است. اما مثل ادوار گذشته، به دلیل اختلال در سامانه آنلاین سایپا، امکان دسترسی به صفحه ویژه فروش این خودرو برای متقاضیان فراهم نشده و عملا هیچ‌کس نتوانسته ثبت نام خودرو را انجام دهد.

سامانه اینترنتی سایپا

براساس شواهد موجود، متقاضیان پس از مراجعه به سامانه فروش اینترنتی محصولات گروه سایپا و پس از تاخیر طولانی در باز شدن صفحه مربوط به خودروی رنو استپ وی، با صفحات متعددی مواجه می‌شوند که در آن‌ها به متقاضیان اعلام می‌شود که در لیست انتظار قرار داشته و تا زمان رسیدن نوبت به آن‌ها، باید صبر کنند. این درحالی است که پس از مدتی تمام صفحات به صورت اتوماتیک بسته شده و علاقه‌مندان مجددا به صفحه اول فروش اینترنتی منتقل می‌شوند.

از طرف دیگر بسیاری از علاقه‌مندان نیز پس از مراجعات مکرر به صفحه اصلی و تلاش برای ثبت‌نام این خودرو، با اخطار بالا بودن ترافیک سایت مواجه شدند و کمتر کسی موفق به ثبت‌نام این خودرو شده است.

سامانه اینترنتی سایپا

این درحالی است که  چند روز پیش تقی زاده، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده بود که گروه سایپا تمام مشکلات مربوط به اختلال سایت در زمان ثبت نام خودرو در مراحل پیشین پیش فروش را حل کرده و این بار هیچ مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت و تمامی علاقه‌مندان قادر خواهند بود بدون مشکل و در کمترین زمان ممکن خودروی مد نظر خود را ثبت‌نام کنند.

منبع: زومیت