آینده درخشان کنسول بازی نینتندو سوئیچ + عکس


به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از گیم اسپات،‌ پس از شکست کنسول بازی نینتندو وی یو (Wii U) ، سایت‌های بازی رایانه‌ای مانند گیم استاپ (GameStop) در مورد آینده کنسول بازی جدید این شرکت نینتندو سوئیچ (Nintendo Switch) بسیار خوشبین هستند. هر کس تا به حال با این کنسول بازی کرده، اعتراف کرده است که تحت تاثیر قابلیت‌های فوق‌العاده این کنسول بازی بی‌نظیر قرار گرفته است.

سایت گیم استاپ اعلام کرده است که هنوز سوئیچ پا به بازار نگذاشته، ۲۷% از اعضای این سایت برای خرید آن ثبت‌نام کرده‌اند و عده زیاد دیگری از اعضای سایت نیز به این کنسول ابراز علاقه کرده‌اند. البته نگارش رونمایی شده نینتندو سوئیچ مانند ایکس باکس وان نگارش نهایی نیست و مدل‌های دیگری از آن نیز در راهند.

البته سایت گیم استاپ تاکید کرده است که شمار طرفداران نینتندو سوئیچ پس از رونمایی آن در ماه ژوئن ۲۰۱۷ که شرکت مشخصات دقیق، قیمت و تاریخ عرضه به بازار آن را اعلام خواهد کرد، حتما به‌صورت چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

جدیدترین عنوان بازی نینتندو سوئیچ رینز (Raines) نام دارد. کارشناسان بازی پیشتر در نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای E3 گفته‌اند که بازی با گیم اسکای ریم (Skyrim) روی کنسول سوئیچ آنها را واقعا شگفتزده ساخته است. به گفته آنها دموی بازی که آنها روی کنسول سوئیچ ، بهترین دموی بازی است که تاکنون دیده‌اند.

رئیس شرکت بازی‌های رایانه‌ای یوبی سافت (Ubisoft) «یوس گویله موت»، روز پرده برداری از کنسول سوئیچ گفت که کنسول جدید نینتندو این قابلیت را دارد که بازی‌های رایانه‌ای را در دنیا دوباره زنده کند.

قرار است کنسول بازی سوئیچ در ماه مارس ۲۰۱۷ جهت فروش به بازار عرضه شود. به گفته سایت گیم استاپ بازی‌ لجند آف زلدا (The legend of Zelda: Breath of the Wild) همزمان با وارد بازار شدن این کنسول برای آن منتشر خواهد شد.

مترجم: جواد ودودزاده جام‌جم آنلاینمنبع : کلیک جام جم