آگهی تلویزیونی ساعت اپل با تمرکز بر ویژگی پخش موسیقی از اپل موزیک

آگهی تلویزیونی اپل، با عنوان «رول» اولین بار روز سه‌شنبه همزمان با رونمایی از نسل سوم ساعت هوشمند این شرکت به نمایش گذاشته شد. در این آگهی ساعت اپل کمتر دیده می‌شود و در عوض روی استفاده از موسیقی شاد با ریتم تند تمرکز شده است.

در این آگهی مردی را با یک اسکیت‌بورد می‌بینیم که از میان جمعیت حاضر در ایستگاه قطار عبور می‌کند. وی ایرپاد‌های خود را به‌گوش زده و سپس آهنگ Misbehaving (به معنای شیطنت) از لابرینث خواننده‌ی انگلیسی را روی ساعت اپل خود پخش می‌کند.

سپس ایستگاه قطار به فضایی رویایی تبدیل می‌شود و شخص سوار بر اسکیت‌بورد خود را در فضایی همچون زمین بازی تصور می‌کند. وی در این فضا در میان مردم به اجرای حرکات نمایشی می‌پردازد و همزمان با آن ریتم موسیقی نیز تندتر می‌شود.

در پایان این آگهی جمله‌ی «چهل میلیون آهنگ روی مچ دست شما» روی صفحه نقش می‌بندد که به دسترسی ساعت اپل به آرشیو عظیم موسیقی اپل اشاره دارد. لازم به یادآوری است که برترین ویژگی نسل سوم ساعت هوشمند اپل برخورداری از پشتیبانی LTE است که به این ساعت اجازه می‌دهد بدون متصل نمودن ساعت به اینترنت وصل شود. شروع عرضه‌ی ساعت اپل از روز جمعه شروع شده و هفته‌ی آینده نیز تحویل مشتریان خواهد شد.

در انتها شما را به تماشای این آگهی دعوت می‌کنیم.

تماشای ویدئو در یوتیوب

منبع: زومیت