آموزش گوگل آنالیتیکس – بررسی آمار و افزایش فروش وبسایت

[ad_1]

آموزش گوگل آنالیتیکس – بررسی آمار و افزایش فروش وبسایتReviewed by رضا on Jul 30Rating: 5.0آموزش گوگل آنالیتیکس – بررسی آمار و افزایش فروش وبسایتگوگل آنالیتیکس ابزاری است برای بررسی رفتار کاربر در وبسایت که می توان با استفاده از آن فروش وبسایت را افزایش داد. آموزش گوگل آنالیتیکس را اینجا ببینید.

آموزش گوگل آنالیتیکس - بررسی آمار و افزایش فروش وبسایت

آموزش گوگل آنالیتیکس – بررسی آمار و افزایش فروش وبسایت

گوگل آنالیتیکس ابزاری است برای آمارگیری و تحلیل و بررسی رفتار کاربر در وبسایت که می توان با استفاده از آن فروش وبسایت را افزایش داد. اما اینکار نیازمند تکنیک های بازاریابی اینترنتی خواهد بود در این آموزش سعی شده تکنیک های بازاریابی اینترنتی و تحلیل رفتار کاربر در وبسایت و همچنین ارتقای تجربه کاربری وبسایت با استفاده از این آمار و داده ها به ساده ترین شکل ممکن توضیح داده شود در ابتدا شروع می کنیم به معرفی کلمات استفاده شده در گوگل آنالیتیکس و سپس بخش های مختلف این سرویس را شرح خواهیم داد. در نهایت با بررسی و ادغام کردن اطلاعات بخش های مختلف٬ به راهکار هایی جامع برای افزایش فروش وبسایت و افزایش سود آوری میرسیم.

آیا دوست دارید بدانید چطور در عرض ۲ ماه فروش خود را ۴ برابر کردیم؟

فقط با آنالیز کردن فروش های قبلی و بررسی رفتار کاربران از طریق گوگل آنالیتیکس

گوگل آنالیتیکس یا گوگل آنالیز دقیقا چیست؟

گوگل آنالیتیکس که در عامیانه به آن گوگل آنالیز هم گفته می شود سرویس آمارگیر گوگل هست که برای آمارگیری و تحلیل وبسایت ها و اپلیکیشن های موبایل استفاده می شود. این سرویس شامل بخش های بسیار فراوان با قابلیت های متعدد هست که هر بخش آن اطلاعات کامل و بسیار ضروری در مورد رفتار بازدید کننده در وبسایت را به شما ارائه می کند.

این اطلاعات شامل سن و جنسیت مخاطبین سایت شما ٬ تعداد افراد حاضر روی سایت شما ٬ تعداد بازدید و افراد بازدیدکننده در طول مدت زمان خاص ٬ نرخ خروج سایت و نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری ٬ تعداد خرید های سایت شما و صدها پارامتر دیگر در مورد سایت شما که به هیچ عنوان با هیچ سیستم آمارگیر دیگری نمی توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

چرا باید وبسایت را تحلیل و بررسی کنیم؟

به نظر شما بهترین راه برای اینکه ببینیم چرا کاربر از سایت ما خرید نمی کند چیست؟ بدون شک بررسی و تحلیل رفتار کاربران می تواند دلیل خرید نکردن محصولات سایت را به شما نشان دهد و گوگل آنالیتیکس بهترین ابزار موجود برای تحلیل کسب و کار آنلاین شماست.

در این آموزش چطور گوگل آنالیتیکس را توضیح دادیم؟

در ابتدا به معرفی پارامتر های ضروری گوگل آنالیتیکس پرداختیم و تعریف اینکه منظور از هر واژه چیست. واژه هایی نظیر نرخ پرش ٬ نرخ تبدیل ٬ بازدید ٬ بازدید کننده و دیگر کلماتی که هنگام کار با گوگل آنالیتیکس به چشم ما می خورد. در مرحله بعدی تک تک بخش های گوگل آنالیتیکس و زیر مجموعه های آنها را بصورت کامل توضیح دادیم و در نهایت با ادغام این مراحل و کسب یک نتیجه کلی از تمامی بخش ها ٬ به تکنیک هایی برای افزایش فروش وبسایت و رساندن مشتری به اهداف دلخواه خود میرسیم.

مراحل آموزش گوگل آنالیتیکس

مدرس این دوره کیست؟

رضا حسینی رادرضا حسینی راد

  • مدیر و موسس میهن وردپرس
  • طراح و توسعه دهنده وب
  • دارای مدرک تاییدیه PHP , HTML & CSS و JavdScript از W3Schools
  • مدرس دوره های آموزش صفر تا صد طراحی سایت

تفاوت های این دوره با سایر دوره ها

  • این دوره با استفاده از یک وبسایت زنده توضیح داده شده.
  • در این دوره صرفا مفاهیم تئوری توضیح داده نشده٬ بلکه بصورت عملی فرایند را توضیح خواهیم داد.
  • یک فرایند عملی برای ساخت لینک و پیگیری گزارشات آماری آن بطور کامل مثال زده ایم.

زمان کل دوره: ۲ ساعت

پشتیبانی و خدمات پس از فروش این دوره

[ad_2]

منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید