آموزش محدودیت در تعداد خرید محصولات ووکامرس

[ad_1]

سلام  و عرض ادب خدمت شما همراهان عزیز . امیدوارم روز خوبی را در پیشرو داشته باشید . دوستان قراره امروز امکان و قابلیت جدیدی را به فروشگاه ووکامرس تون اضافه کنیم و شما با استفاده از آن بتوانید محدودیتی را در تعداد خرید یک محصول برای کاربران خود ایجاد نمایید ، پس تا انتهای آموزش ووکامرس با ما همراه باشید .

آموزش محدودیت در تعداد خرید محصولات ووکامرس

دوستان ، ووکامرس خود به تنهایی دارای قابلیت های بسیاری نمی باشد و برای این که بتوانید قابلیت هایی را که مورد نظرتون می باشد به فروشگاه خود اضافه کنید ، از افزونه های ووکامرس استفاده نمایید ، برای مثال شما می خواهید برای مشتریان فروشگاه تان در تعداد خرید محصولات یک مینیمم و ماکزیممی را مشخص نمایید ، البته نه برای هر محصولی !!!! که اگر مشتری از تعدادی که شما به صورت پیش فرض تعیین کرده اید ، بیشتر خرید کند برای او یک پیام اخطار فرستاده شود و یا این که برای محصولی حداقل تعداد خرید ان توسط یک مشتری دو عدد باشد و کسی بخواهد از این تعداد کمتر خرید کند ، برای او هم پیامی ارسال شود .

مدیران عزیز این قابلیتی را که در بالا بیان کردم را می توانید با استفاده از افزونه های ووکامرس برای فروشگاه خود ایجاد نمایید و از افزونه YITH WooCommerce Minimum Maximum Quantity در فروشگاه خود استفاده نمایید ، می توانید ان را از لینک زیر دانلود نمایید :

دانلود افزونه YITH WooCommerce Minimum Maximum Quantity

این افزونه را هم در بخش افزونه های پنل خود نصب نمایید و فعال سازید تا بتوانید به تنظیماتش دسترسی داشته باشید و از این پس شما می توانید با کمک ان یک بازه برای هر کدام یک از محصولات خود تعیین نمایید تا بر اساس نظر شما آنها به فروش برسند . پس از فعال سازی شما به گزینه ی yith plugins پنل وردپرس خود بروید و از آنجا گزینه ی Minimum Maximum Quantity را انتخاب نمایید و با کلیک بر روی این گزینه به صفحه ی تنظیمات افزونه می روید . که این افزونه دارای دو نسخه ی رایگان و غیر رایگان می باشد و در این بخش ما به معرفی و استفاده از نسخه ی رایگان ان می پردازیم .

بررسی تنظیمات افزونه

تب General settings
این تب گزینه های متعددی دارد که به بررسی این چند مورد می پردازیم :

  • Enable  YITH WooCommerce Minimum Maximum Quantity :  اگر شما بخواهید از این افزونه در سایت تون استفاده کنید باید تیک این گزینه را بزنید .
  • Minimum quantity limit : در این بخش شما باید حداقل تعداد محصول را مشخص نمایید که در صورتی مشتریان کمتر از این مقدار خرید انتخاب کردند برای آنها یک پیام خطایی ارسال شود .
  • Maximum Quantity limit : در ای بخش هم شما باید ماکزیمم و حداکثر تعدادی که مشتریان می توانند از یک محصول خریداری کنند را مشخص نمایید . اگر تعدادی بیشتر از حد مجاز انتخاب کردند با پیام خطایی روبرو شوند .

حال تغییراتی را که ایجاد کردید ، ذخیره نمایید . دقت نمایید که نمی توانید مقدار هیچ کدام یک از گزینه های بالا رو بر روی صفر تنظیم نمایید . حال پس از انجام تنظیمات افزونه به فروشگاه بروید و یک محصول را انتخاب نمایید برای خرید و تعداد خرید را پایین تر و یا بالاتر از حدی که تعیین کرده اید وارد نمایید ، حتما در این زمان با پیام خطا روبرو می شوید .

خب دوستان عزیز اموزش امروز به پایان رسید . از این که تا انتهای این بخش با ما همراه بودید کمال تشکر را دارم . با سری آموزش های بیگ تم و معرفی قالب های وردپرس با ما همراه باشید . با آرزوی موفقیت روز افزونه و سلامتی برای شما عزیزان .

پیروز و موفق باشد . روزگارتان خوش

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب ورپرس بازیقالب وردپرس وبلاگی

[ad_2]

منبع :بیگ تم

Leave a Reply

پانزده − 14 =