آموزش تغییر آواتار پیش فرض در وردپرس

[ad_1]

آموزش تغییر آواتار پیش فرض در وردپرسReviewed by فاطمه on Jul 16Rating: 1.5آموزش تغییر آواتار پیش فرض در وردپرسدر این مقاله تغییر آواتار پیش فرض وردپرس توضیح دادیم به صورت پیش فرض به شکل شخص اسرار آمیز نمایش داده میشود با استفاده ازکد گفته شده شکل میتوانید تغییر دهید

آموزش تغییر آواتار پیش فرض در وردپرس

آواتار در کامپیوتر حضوری است که یک شخص از خود به بقیه نشان میدهد. توسط متیو چارلز یکی از بنیان گذاران وردپرس ایجاد شده است،در وردپرس آواتار یش فرض به صورت نمادی از تصویر کاربری نمایش داده میشود، در این مقاله چگونگی تغییر آواتار پیش فرض به تصویر دلخواه مورد نظرتون در وردپرس توضیح میدهیم.

آواتار کاربران هنگام ارسال پست یا نظرات به صورت پیش فرض گزینه تصویر شخص اسرار آمیز به صورت زیر نمایش داده میشود.

تغییر تصویر آواتار پیش فرض در وردپرس

در پنل مدیریت خود وارد شوید و گزینه تنظیمات، گفت و گو، انتخاب کنید. در این بخش میتوانید تنظیمات آواتار پیش فرض در سایت وردپرسی خود تغییر دهید.

 

همانطور که در تصویر میبینید چند نوع تصویر آواتار نمایش داده میشود، این تصویر ها زمانی استفاده می شود که کاربر یک آواتار با آدرس ایمیل خود ندارد.

استفاده از تصویر آواتار پیش فرض سفارشی در وردپرس

در ابتدا یک تصویر با ابعاد ۲۵۰*۲۵۰ پیکسل ایجاد کنید، سپس در بخش رسانه، افزودن تصویر مورد نطرتون را انتخاب کنید.

 

روی ویرایش کلیک و آدرس فایل تصویر در یک متن ویرایشگر مانند Notepad کپی کنید.

کد زیر در فایل functions.php بنویسید و آدرس فایل تصویر که آپلود کردید(آدرس تصویر بالا) در بخش $myavatar جایگذاری و ذخیره کنید.

اکنون وارد بخش گفت و گو شوبد گزینه جدیدی به نام Default Gravatar اضافه شده است گزینه را انتخاب و روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

اکنون تصویر آواتار شما تصویر دلخواه خودتون نمایش داده میشود.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

[ad_2]

منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید