آموزش افزونه YITH Infinite Scrolling در ووکامرس

[ad_1]

سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان محترم . دوستان بزرگوار با اموزش جدیدی در زمینه ی فروشگاه های ووکامرس در خدمت شما هستیم ، در این اموزش می خواهیم افزونه ی YITH Infinite Scrolling را برای شما معرفی کنیم و با عملکرد این افزونه آشنا شوید ، پس با ادامه ی این آموزش کاربردی با ما همراه شوید .

آموزش افزونه YITH Infinite Scrolling در ووکامرس

دوستان عزیز در بعضی از فروشگاه های ووکامرس و یا سایت ها دیده اید که وقتی در صفحه ای به سمت پایین اسکرول می کنیم ، تصاویر بیشتری لود می شوند و هر چه به سمت پایین بروید می توانید تمامی تصاویر یک صفحه را مشاهده کنید ، که این یک امکان جالب در هر فروشگاهی می باشد و با اسکرول کردن به سمت پایین در هر مرحله تصاویر بیشتری برای شما لود می شود ، حال برای این که بتوانید این قابلیت را در فروشگاه خود ایجا نمایید ، در این آموزش ووکامرس با ما همراه شوید .

برای انجام این کار از یکی از افزونه های yith استفاده می کنیم تا امکان پیمایش ایجکسی را در صفحه محصولات فروشگاه برای شما ایجاد کنید ، ابتدا افزونه YITH Infinite Scrolling را از لینک زیر دانلود کنید :

دانلود افزونه YITH Infinite Scrolling

پس از دانلود فایل افزونه ووکامرس مورد نظر آن را در پنل وب سایت خود در بخش افزونه ها نصب و فعال سازید تا بتوانیم با هم در ادامه به بررسی تنظیمات آن بپردازیم ، سپس به زیر منوی yith plugins بروید و به گزینه ی Infinite Scrolling انتخاب کنید تا صفحه ی تنظیمات افزونه برای شما باز شود ، تنظیمات این افزونه بسیار ساده می باشد و در این جا من فقط به بررسی مهم ترین گزینه های تب Settings می پردازم که به صورت زیر است و سایر گزینه ها به صورت پیش فرض تنظیم شده است :

Enable Infinite Scrolling : اگر می خواهید از این افزونه استفاده کنید ، باید آن را فعال کنید .
Loading Image : در اینجا می توانید تصویری برای بارگذاری مشخص کنید ، که به صورت پیش فرض در تنظیمات افزونه یک تصویر مشخص شده است .

سپس تنظیمات را ذخیره نمایید و به فروشگاه خود بروید . آیا این قابلیت در فروشگاه شما ایجاد شده است ؟ به نظر فروشگاه را جذاب تر می کند . درسته ؟ از همراهی شما عزیزان صمیمانه متشکرم . با سری اموزش های بیگ تم و معرفی قالب های وردپرس همراه ما باشید .

موفق و سربلند باشید .

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس تجاریقالب وردپرس شخصی

[ad_2]

منبع :بیگ تم

Leave a Reply

16 + هشت =