آغاز پیش‌ فروش خودروی دنا پلاس از ۲۳ مرداد

ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد با توجه به استقبال چشمگیر شهروندان از مدل جدید خودروی دنا و در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و بازار، مرحله جدید پیش‌فروش خودروی دنا پلاس از روز دوشنبه مورخ ۲۳ مردادماه ۱۳۹۶ آغاز خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت این خودرو ادامه خواهد یافت. موعد تحویل این خودرو دی و بهمن‌ماه سال جاری خواهد بود.

مبلغ تعیین‌شده به‌عنوان پیش‌پرداخت در طرح پیش‌فروش خودروی دنا پلاس، ۲۴ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. این خودرو در رنگ‌های مختلف و با گارانتی ۳ سال یا ۵۰ هزار کیلومتر، به متقاضیان ارائه خواهد شد. برخلاف طرح پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸، امکان صلح تا ۲ مرتبه برای متقاضیان پیش‌بینی شده است.

دنا پلاس/ dena plus

مقاله‌های مرتبط:

خودروی دنا پلاس، نسخه‌ی آپشن‌دار برادر بزرگ‌تر خود، دنا خواهد بود که با وجود یکسان بودن مشخصات پیشرانه و قوای فنی، دارای برخی امکانات رفاهی بیشتر مانند سانروف، صندلی‌های برقی و دوربین دید عقب است تا به‌عنوان عضو جدید سبد محصولات ایران خودرو شناخته شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از ۲۳ مردادماه با مراجعه وب‌سایت رسمی فروش محصولات ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir یا نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو در سراسر کشور، نسبت به ثبت‌ نام خودروی دنا پلاس اقدام نمایند.

منبع: زومیت